Slimak

Użytkownik
 • Zawartość

  348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Slimak

 1. Witaj! Tu w każdym dziale można w każdym temacie ;-) więc się nie krępuj :-)
 2. Nie widziałem tych egzemplarzy ale wiem jedno im więcej sztuk obejrzysz tym większa szansa znalezienia tego właściwego. Obejrzyj i posłuchaj też jakiegoś "pewnego" egzemplarza, może jakiś forumowy jest w okolicy, tak by wiedzieć jak silnik powinien klekotać w zadbanym motku.
 3. Cześć !
 4. Wczoraj cepik był łaskawy ;-) Miła pani w urzędzie 3 razy wprowadzała dane i w końcu jakąś pokrętną metodą zadziałało. Mam nowe tablice ale jak nie musisz to się wytrzymaj z przerejestrowaniem.
 5. Niemieckich niestety nie sprawdzisz ale ich nie trzeba sprawdzać ! Wszystkie maja 30 tyś. przebiegu ;-)
 6. Dowiedz się jaki był nr rejestracyjny Angielski. Na tej podstawie można zweryfikować przebieg na stronie https://www.check-mot.service.gov.uk
 7. Witaj !
 8. Rejestrowałem. Blachy przykręciłem ponownie i pewnie pośmigam jeszcze parę dni na dowodzie poprzedniego właściciela.
 9. Zostałem dziś jedną z ofiar systemu cepik 2.0 ;-) Rejestracja przełożona na inny termin, ze względu na miedziałający system.
 10. WIELKIE DZIĘKI dla Jarka za obejrzenie, komputerowe przebadanie, konsultacje i pomoc w zakupie tego cudaka: Bez danych od Ciebie na pewno nie osiągną bym takich rezultatów w zbijaniu ceny :-) więc przy okazji, która mam nadzieję się prędzej czy później nadarzy stawiam mocny trunek . Pozdrawiam.
 11. To jest najtańsza metoda, by z wersji standardowej zrobić obniżaną ;-)
 12. Następnym razem wracam na kołach niezależnie od aury, bo montaż na przyczepie mnie przerasta. Z drugiej strony nie bardzo mi się chce wierzyć, że 4 godziny "ściśnięcia" sprężyny może jej zaszkodzić. Takie życie sprężyny ;-)
 13. Ładny ale jak to używane moto, ma swoje zagadki: nie grzeje lewa manetka, minimalny ślad wycieku z pompy wody i po rozgrzaniu silnika trochę za wraźnie coś w nim "cyka" ale może tak ma cykać ;-) Muszę posłuchać więcej egzemplarzy, żeby wyrobić sobie opinię czy to normalne cykanie albo kupić lepszy kask, by nie słyszeć silnika na wolnych obrotach ;-)
 14. Moja 8seta jedzie, hamuje i skręca więc może coś z nią nie dobrze ;-)
 15. Mocowanie może nieprofesjonalne ale skuteczne, niedzielna wichura go nie przewróciła :-) Teraz trzeba pogmerać trochę przy nim by działało wszystko co ma działać i ze spokojem zacząć nowy sezon. Na starej eFce nie udało się na zlot dotrzeć ale jest nadzieja, że na pomarańczy się uda :-) Tylko muszę nazebierać trochę papierków na ten "drogi" trunek ;-)
 16. Cześć.
 17. Witam z Ursusa, a to już od wielu lat fragment Warszawy.
 18. Czy można gdzieś w sieci znaleźć, które roczniki w jakich malowaniach występowały?
 19. Trzeba to interpretować po swojemu ;-)
 20. Każdy interpretuje po swojemu ;-) problem pojawia się gdy interpretacje są "kolizyjne". By nie zrobili ze mnie ketchupu na skomplikowanych rondach, staram się zachować szczególny brak zaufania do pozostałych użytkowników tej "jednokierunkowej" pokręconej drogi ;-) Jak dotąd taktyka się sprawdza :-) Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 21. Cześć. Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 22. W tych adventurach jeżdżę codziennie od 3.5 sezonu (z grubsza 20 tyś km). Nawet jeśli by się dziś rozpadły, to wychodzi niecałe 400zł rocznie a wygląda na to, że jeszcze conajmniej drugie tyle w nich przejadę. Jak Ci dobrze leżą to brać i cieszyć się skrzypieniem :-)
 23. Witam rówieśnika ;-) - mój klekot też z 99r.
 24. Cześć.