raby

Użytkownik
 • Zawartość

  2576
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

Zawartość dodana przez raby

 1. Grunt to mieć czy ciągnąć https://www.facebook.com/groups/F800GS.Polska/permalink/1376889475779048/
 2. Możliwe ale jest jeszcze inne wyjaśnienie. Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
 3. Mam takie 5 palczaste i całe czarne, fajne tylko szkoda że za małe
 4. Pokaż jakiś fotki, linki czy cus...
 5. mixa jak juz mial
 6. Staraj sie swiecic przykladem w lepsza strone, masz jeszcze szanse.
 7. Ja tam sobie od razu to skopiowałem w inne okno i sprawdzilem cene zamiast bic piane czy tam pienic gume.
 8. Ma. Ma tez kilka innych zmian w stosunku do zwyklaka.
 9. A z alternatora robi suchara
 10. A kto stoi w miejscu ten się cofa.
 11. Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz. Pilem ile mogłem...
 12. Po zdjęciach to tak wygląda zawsze co nie znaczy że nie może tak być. W 650 stelaż lampy latwo się giol tu już raczej się tylko złamie.
 13. Łyżką czuwaj z tapatalka?
 14. Nie, raczej za mało pancerne. To buty robocze. Nie pali się ale czegoś szukam...
 15. A masz niższe i tańsze?
 16. To ja opiszę naj tańsza Sene. Na przykładzie kasku HJC nie przystosowanego do interkomu. Obecnie siedzi już w E1. 1.Bez problemu, może trochę mało basu ale w kasku raczej o to ciężko... Gra głośno i wyraźnie. Czasami przy kręceniu głową zerwie na ułamek sekundy dźwięk po BT. 2.Brak 3.Brak. ale przy zle zamontowanym głośniku tak bywa. 4.Do 100km/h bez problemu później po prostu głośno w kasku, w e1 będzie na pewno lepiej. 5.brak 6.nie dotyczy 7. nie wiem ale pewnie jest lepiej 8. Podoba mi się to
 17. Nie wiem co to ale chyba nie ma szans, przeplywowo gaz grzeje lepiej niż dawne ogrzewacze elektryczne. Nie wiem ile stopni ale mieszam z wodą zimna 50/50 albo 60/40 60 ciepła.
 18. Gaz grzeje wodę na kampiel on line, wygoda z ogrzewania 300% normy.
 19. Wiec to zestaw przewodowy? Myślałem ze BT Jezeli tak to juz w ogole nie warto sie z tym bawic... Podobne sprzedalem za 60zl http://allegro.pl/sluchawki-mikrofon-do-kasku-zamknietego-sp7ukl-i6989436682.html Jednak interkom BT zdecydowanie wygodniejszy i gra glosniej.
 20. Jak się ma już graty w domu to ok ale jakby trzeba wszystko kupować to jednak wybrał bym gotowe rozwiązanie. Podstawowe pytanie na ile h ciągłej pracy pozwoli bateria i czy można ładować w trakcie działania?
 21. W prawdzie nie jeżdżę w zbroi ale uczę się na doświadczeniach innych. I też polecam przewiewna kurtkę, nie udało się kupic jasnej przed wyjazdem i pojechałem w czarnej ale po rozpięciu wszelkich klap było znośnie a przy odpowiednim odchyleniu rękawów było "zimno" sytuacja zmieniała się na postoju ale przy 40st nie ma siły że nas nie upiecze. Świetna okazała się też tegoroczna koszulka forumowa, bardzo przewiewna.