-
Zawartość
973 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Days Won
6
Zawartość dodana przez Omis Hodża
-
Bo jak jest zimno i nie ma wiatru to jest ciepło....
-
https://www.facebook.com/photo?fbid=1120603300104235&set=pcb.1120603983437500&locale=pl_PL Ktoś kojarzy tą Efke, patrząc na dostawczaka to wygląda to słabo. Nie mam informacji co z kierującym motocyklem.
-
Wracajcie do zdrowia.
-
Obcy, podejście drugie. Yamaha GTS1000A
Omis Hodża odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
@arthurr specjalnie to zrobiłeś, nie będzie czego się czepiać i wytykać palcami. Nie o to w tym chodzi..... Daj kolegom pożywkę, miałeś wizerunek ocieplać. Czekamy na zdjęcia, może chociaż 0,5mm krzywo przykleisz. -
To może pora wystawić mojego ??? Tyle pytań.....
-
Obcy, podejście drugie. Yamaha GTS1000A
Omis Hodża odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
Nie widzę i dlatego szukam niezgodności. -
Obcy, podejście drugie. Yamaha GTS1000A
Omis Hodża odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
Nie chcę się marzyć ale EXUPA to chyba nie miało?? Trafiłem? -
Obcy, podejście drugie. Yamaha GTS1000A
Omis Hodża odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
Kto jak kto, ale że ty uwierzyłeś w to co napisałem?! W moim stwierdzeniu ani krzty prawdy nie ma. -
Obcy, podejście drugie. Yamaha GTS1000A
Omis Hodża odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
Wszystko zrozumiem, zacięcie, wizję, miłość, wspomnienia ale.....ten kolor, nie dam rady...... -
Nie samym motongiem czlowiek zyje
Omis Hodża odpowiedział żeglarz ⇒ temat w Foto(i)relacje bez blokady
Są miejsca gdzie było pogodnie. -
Zostaw ori i nic nie kombinuj, jest ok.
-
Fajny ten CF, widzi mi się wizualnie. Jest ładny. Nie sposób nie zgodzić się z @dakarowy, cała prawda wyjdzie po paru sezonach. Niech zda ten egzamin a dołączę do tych w pełni zachwyconych.
-
Nie samym motongiem czlowiek zyje
Omis Hodża odpowiedział żeglarz ⇒ temat w Foto(i)relacje bez blokady
Ogolił bo musiał, wstyd mi..... -
Nie samym motongiem czlowiek zyje
Omis Hodża odpowiedział żeglarz ⇒ temat w Foto(i)relacje bez blokady
Mało tego?! Przecież że mało, tam musi być coś więcej. No i było. Acht Koma Acht z kotła Falaise, robi wrażenie. STUG III - tego znam, miałem z takim kontakt, tylko w pustynnym maskowaniu. Z tą koleżanką po raz pierwszy, sam na sam, oto pani Pantera. Dość szeroka ta gąsienica. I najszybszy z tamtych lat - Greyhound. Jeżeli jakiejś marudzie nie pasują takie wakacje, to polecam bardzo gorąco...... -
Nie samym motongiem czlowiek zyje
Omis Hodża odpowiedział żeglarz ⇒ temat w Foto(i)relacje bez blokady
Na 2 O-O z nożny napędem, zero elektrycznego wspomagania, sama siła własnych mięśni. Rowerem na Hel, cel - jakiś tam...... Oznakowanie tego jest tak kiepskie, że trzeba się zdrowo nakręcić aby coś znaleźć. Do tego dalej rowy przeciw czołgowe oraz miejsce wysadzenia pociągu jako barykada/zapora. Za to efekty poszukiwań genialne. Przepiękna plaża, niebieska woda. Przecież to Bałtyk.... Zaliczyłem niestety szok, widząc nagle gołe dupska naturystów, o matko kochana, tego nie da się odzobaczyć. Widok zniszczył moje postrzeganie rzeczywistości i stało się to. Dobrze że miałem wsparcie moralne. -
Nie ma wyjścia, muszę i ja coś napisać........
-
Nie samym motongiem czlowiek zyje
Omis Hodża odpowiedział żeglarz ⇒ temat w Foto(i)relacje bez blokady
Tylko krowa zdania nie zmienia. -
Córka Rybaka czyli Mazurskie drogi
Omis Hodża odpowiedział Piotreo ⇒ temat w Foto(i)relacje bez blokady
Całkiem sympatycznie. -
Testowałem teraz w AL Hipol 75W140, najlepszy szuwaks jaki miałem do tej pory. Pył, kurz błoto i wszystko inne owszem siadało na łańcuchu ale rolki cały czas tłuste.
-
Tylko nie to....
-
Poduszka to dobra rzecz, bez poduszki nie ma spania.
-
Hmmm, znam śmiałka na dużym GS co jechał TET-a. Znam KTM co się nie psuł, znam nawet gościa co NIEnaprawiał KTM-a. Czy jestem jednorożcem?
- 10 572 odpowiedzi
-
- 7
-
-
Całe życie pod górę.
-
Znamy i szanujemy.
