ZWIERZ

Użytkownik
 • Zawartość

  3396
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  30

ZWIERZ last won the day on 17 Luty 2017

ZWIERZ had the most liked content!

Reputacja

6227 Excellent

O ZWIERZ

 • Tytuł
  Dżin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja:
  Siedlce
 • Motocykl
  WIGRY 3
 1. Niech "wiernie" służy. Od nowego roku koniec z alkoholem, trzewia już bolą bez większych zmian, dalej będę gwałcił i rabował ale dojeżdżał rowerem
 2. Nieee..... maam Chevrolet do kościoła, Frotka do lasu
 3. Jak znajdę jutro chwilkę to porobię foty i podeślę na maila. A jak nie to dopiero w przyszłym roku
 4. Jeszcze nie. Palić będzie można, tylko mają być obostrzenia : drewno wilgotności max.20% a piec o sprawności min.80% (tak w radiu wysłuchałem). Ale od kiedy nie wiem.
 5. Niekoniecznie, bo piec na pirolizę drewna zamyka nas "w jednym paliwie". A przy tradycyjnym na drewno można stosować zamiennie inne paliwa stałe.
 6. I ja i ja nie kumam. Dakarowy weź no nas uświadom.
 7. Się nie zgodzę się.Miałem Volvo V40 w dieslu i coś tam było z zaworem EGR i żeby go wymyć czy coś. A ja nie lubię grzebać i wyczytałem w necie że trzeba dawać "w dyfer" to się nic nie będzie zaklejało. Od tego czasu zacząłem dawać "w dyfer" i już nigdy więcej nie miałem problemów z EGR. Teraz w Chevrolecie już nie mam tego problemu bo prawko zrobiła córcia i ona skutecznie wypala EGR i filtr a ja mogę jeździć jak emeryt. Recepta na wszystko :" ogień na tłoki " a jak benzyna to tylko w gazie
 8. Przy zastosowaniu bufora to chyba lepiej żeby piec był większy. Z zasady chodzi żeby szybko załadować bufor, a dopiero on ma długo oddawać ciepło. No i dlatego najlepiej spalanie trzymać pod 90. Tak czy siak, ja mam 20kW na 140m2, głównie to chodziło o wielkość wsadu do pieca żeby nie latać podkładać i drewna nie drobnić przy rąbaniu. Wchodzą polana do 0.5 m. Jeszcze nie mieszkam, ale już ogrzewam. U mnie są dwa naczynka przeponowe. Do bufora i do CWU. Pamiętaj o wysokości "po skosie" bo to ważne przy stawianiu. Pojemność naczynka przeponowego min. 10%. U mnie jest 100l.
 9. Ja mam 800 + 200. 200 jest wpuszczona w 800. Trudno mi powiedzieć jak to się ma w użytkowaniu, bo użytkuję dopiero pierwszą zimę. Sprzedawca odradził z wężownicą C.W.U. bo może nie nadążyć z ogrzewaniem. Co do samego zbiornika buforowego to dość dobre rozwiązanie przy paliwie stałym, zapewne drewnem kolega będzie palił. Piec pracuje na wysokich temperaturach 80-90 stopni. Podkładam wieczorem i jak zajadę na drugi dzień po pracy to nadal ogrzewania chodzi. Z zasady im większy zbiornik to lepiej.
 10. Cześć A Wrocław to przedmieście jakiego miasta?
 11. Jeżeli nie ma ABSu to czy zbiorniczek od tylnego amortyzatora nie powinien być schowany w miejscu pompy? Kierunki przód nie oryginalne. Cena dobra, warto obejrzeć.
 12. Jasinku, coś bardziej o preferencjach? Ma być autem "niespodzianką", wzbudzać emocje, adrenalinę, jak siadasz za kierownicą to serce mocniej zaczyna bić? Bo jak tak, to mam coś co mogło by spełnić te wymagania...