ZWIERZ

Użytkownik
 • Zawartość

  3413
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  30

Zawartość dodana przez ZWIERZ

 1. co rozumiesz przez "porządną pojemność"
 2. co sprzedałeś?
 3. cześć
 4. Niech "wiernie" służy. Od nowego roku koniec z alkoholem, trzewia już bolą bez większych zmian, dalej będę gwałcił i rabował ale dojeżdżał rowerem
 5. Nieee..... maam Chevrolet do kościoła, Frotka do lasu
 6. Jak znajdę jutro chwilkę to porobię foty i podeślę na maila. A jak nie to dopiero w przyszłym roku
 7. Jeszcze nie. Palić będzie można, tylko mają być obostrzenia : drewno wilgotności max.20% a piec o sprawności min.80% (tak w radiu wysłuchałem). Ale od kiedy nie wiem.
 8. Niekoniecznie, bo piec na pirolizę drewna zamyka nas "w jednym paliwie". A przy tradycyjnym na drewno można stosować zamiennie inne paliwa stałe.
 9. I ja i ja nie kumam. Dakarowy weź no nas uświadom.
 10. Się nie zgodzę się.Miałem Volvo V40 w dieslu i coś tam było z zaworem EGR i żeby go wymyć czy coś. A ja nie lubię grzebać i wyczytałem w necie że trzeba dawać "w dyfer" to się nic nie będzie zaklejało. Od tego czasu zacząłem dawać "w dyfer" i już nigdy więcej nie miałem problemów z EGR. Teraz w Chevrolecie już nie mam tego problemu bo prawko zrobiła córcia i ona skutecznie wypala EGR i filtr a ja mogę jeździć jak emeryt. Recepta na wszystko :" ogień na tłoki " a jak benzyna to tylko w gazie
 11. Przy zastosowaniu bufora to chyba lepiej żeby piec był większy. Z zasady chodzi żeby szybko załadować bufor, a dopiero on ma długo oddawać ciepło. No i dlatego najlepiej spalanie trzymać pod 90. Tak czy siak, ja mam 20kW na 140m2, głównie to chodziło o wielkość wsadu do pieca żeby nie latać podkładać i drewna nie drobnić przy rąbaniu. Wchodzą polana do 0.5 m. Jeszcze nie mieszkam, ale już ogrzewam. U mnie są dwa naczynka przeponowe. Do bufora i do CWU. Pamiętaj o wysokości "po skosie" bo to ważne przy stawianiu. Pojemność naczynka przeponowego min. 10%. U mnie jest 100l.
 12. Ja mam 800 + 200. 200 jest wpuszczona w 800. Trudno mi powiedzieć jak to się ma w użytkowaniu, bo użytkuję dopiero pierwszą zimę. Sprzedawca odradził z wężownicą C.W.U. bo może nie nadążyć z ogrzewaniem. Co do samego zbiornika buforowego to dość dobre rozwiązanie przy paliwie stałym, zapewne drewnem kolega będzie palił. Piec pracuje na wysokich temperaturach 80-90 stopni. Podkładam wieczorem i jak zajadę na drugi dzień po pracy to nadal ogrzewania chodzi. Z zasady im większy zbiornik to lepiej.
 13. Cześć A Wrocław to przedmieście jakiego miasta?
 14. Jeżeli nie ma ABSu to czy zbiorniczek od tylnego amortyzatora nie powinien być schowany w miejscu pompy? Kierunki przód nie oryginalne. Cena dobra, warto obejrzeć.
 15. Jasinku, coś bardziej o preferencjach? Ma być autem "niespodzianką", wzbudzać emocje, adrenalinę, jak siadasz za kierownicą to serce mocniej zaczyna bić? Bo jak tak, to mam coś co mogło by spełnić te wymagania...
 16. Rejestrowałeś czy przegląd robiłeś?
 17. trąbkę czy działa
 18. Witaj
 19. Cześć
 20. Cześć
 21. Za każdą usterkę. A diagności się czepiać nie będą, bo za duża konkurencja jest , a działają lokalnie więc wieści o złym diagnoście rozeszły by się szybko.
 22. Noooo, do czerwca mam czas , a potem lymuzyny..............