Skocz do zawartości
mirkoslawski

[S] Stopka boczna BMW G 650 (podobno 2006)

Recommended Posts

Jak w temacie - zakupiłem, bo myślałem ją u mnie założyć ale okazało się, że jest krótsza o jakieś 5-6 cm od mojej a więc odsprzedam lub wymienię na stopkę (nóżkę) do xChallenge.

Stopka (nóżka) wraz ze sprężyną i mocowaniem (zdjęcia zrobię jutro).

Cena - 100 PLN + 15 przesyłka lub wymiana bez kosztów (oczywiście 1:1).

W razie pytań - zapraszam w wątku albo na PW.

P.S. lekki niepokój czuję, wstawiając to ogłoszenie ale co tam, zaryzykuję ;)

Zdrowia

EDIT:

W sumie tego nie napisałem - jest identyczna (wizualnie) jak do xChallenge tyle, że krótsza o jakieś 5 cm. Nie wiem, od jakiego dokładnie modelu BMW, wstawię fotki to będziecie wiedzieć (zapewne).

Edytowane przez mirkoslawski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym wystawiła na allegro czy Olx. Przecież każdy może sobie wyszukać :D

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym wystawiła na allegro czy Olx. Przecież każdy może sobie wyszukać :D

wytapatalkowano

hehe uczono mnie, że najskuteczniejsza jest sprzedaż "celowana" bo klienci wolą jak najmniej się napracować przy zakupie ;)

Asia - swoją drogą szkoda, że nie pojechałaś z nami na offa :( fakt - wyglądaliśmy nieciekawie po "nocy" ale wytrzeźwieliśmy do 11.00 i później było FAJNIE ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Asia - swoją drogą szkoda, że nie pojechałaś z nami na offa :( fakt - wyglądaliśmy nieciekawie po "nocy" ale wytrzeźwieliśmy do 11.00 i później było FAJNIE ;)

Hehe. Innym razem Mirko. Jechałam na rajd by się wyjeździc. 11:00 to już późno na start. Przejechałam całą trasę adv + z ekipą FAT and NX i też było fajnie :-)

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstawiam zdjęcie - w razie pytań, jestem do dyspozycji. Chętnie się zamienię na stopkę do xCh bądź np. dętki lub inne części do xCh lub akcesoria (najchętniej rozliczne 1:1).

nDmT1mJQsrcjuBsxDgCi1q86-BWTblFeqGbrTw3VKErY3_dMTAugjxWqwLZ3ecKgftTnpnNqiTd-tg=w1920-h1080-no

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×