Skocz do zawartości
przemekdab

(S) Kufer centralny Shad 39 l

Recommended Posts

Do sprzedania kufer centralny Shad 39 l z płytą montażowa, cena 200,00 pln, + ew. koszty wysyłki. Stan idealny.

Kufer kupiłem na wiosnę tego roku z razem z GSem, poprzedni właściciel chyba nie używał go.

Ja jeździłem z tym kufrem kilkanaście razy na weekendowe wyjazdy.j3ZGFOlzOR-E4kndtwK5PPgtOHbrjdYNYyfffqXLinqlxRkrnBUJEjzGyBDMb3eCvc57MuD4uBkV63OrobbUQ9BMDwuAFL4XiI67TKvyYxpUl9g-yPFQACVc8DK4xMviL4E8h5uQUt72IyKXoIUaTbKy0zSCzD5EfdccXRvC7Lf6L-Qkx5Q6mMVoJRvOwWyKxMdocxP0sb6HerirZ2SbSsg1QEJWR5qBB-APze8C3lHXHweHnVmLarvGOE5Roa54EMyBVAytYtdxZaVQHdag76NQdfZtf02EvAZ3ZoOex1KEZModftUSWepkCkrWey8BhDAYY4Vz-2rkK0WK-IeK-gG4Fu2p7EkrWTa-BHdY0pTkwkRz7tiFoQhcCLijyub784kPLNWLrFO8oQXIY75MjqA2CuyHZYQQIBg1agiO_2u40VxPsThDR9ewQUuW4aX8Zu23dv9-cIrIW5ZYOGp-NG0OmGnPNzRQ6slBWsYyyp-nBg2uwOVLVsB_ztr7wjTkF8AU1MQ79z_sP-9-zcRtiUvxv11e8h1ZhDOu4ruG5SjwCO9g-QL84z0d5bRLvVQg5eJLUOhzgLYzdEg7nPlea2Tsmjn7hf7rqPauWCJnuSUzfete=w1632-h1224-no

Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek!!! Nie rób tego! Twój motocykl straci dyskretny urok maxi skutera :D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek, to tylko podpucha, Przemek przez cały zlot nadawał że ten kufer to pedalski jest, nikt go nie kupi :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedy, gdzie? :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek, to tylko podpucha, Przemek przez cały zlot nadawał że ten kufer to pedalski jest, nikt go nie kupi :P

Nowy będzie z amelinium?

Tylko pamiętajcie, że amelinium się nie maluje :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy będzie z amelinium?

Tylko pamiętajcie, że amelinium się nie maluje ;-)

A tak serio to moglbys podac jaki to dokladnie rodzaj albo jakies foto. Mam obecnie jakis givi tylko ze troche za maly bo 33 litry i moze bym sie skusil;-)

Maluje sie, tylko cza specjalną farbe amelinową;-)

Edytowane przez 9szymon6
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×