Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chciał bym wszystkich uprzedzić przed kupnem tego motocykla, szkoda czasu i pieniędzy. Koleś się zarzekał ze motocykl jest w idealnym stanie a jak przyjechaliśmy na miejsce okazało się że musiał byś naprawdę po konkretnym dzwonie zawieszenie z przodu waliło. Po sprawdzeniu dokumentów a gość zarzekał się że z pełną dokumentacją a miał tylko książeczkę gwarancyjną z triumpha w warszawie więc postanowiliśmy sprawdzić dalej i po sprawdzeniu po numerze Vin okazało się że motor z fabryki wyszedł w kolorze czarnym tak że same ściemy. Na zegarach ma przejechane 1100 km jest poprzeglądzie przy 720 km tak ma wpisane w książkę serwisową a na zegarach cały czas świeci się klucz serwisowy :-P.Odradzam wszystkim tym którzy by mieli zamiar go oglądać .

http://otomoto.pl/tr...c-M3283994.html

No bardzo fajnie, ale mimo tego do przywitalni mógłbyś zajrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg symboliczny.Kto nim jeździł,a raczej nie jeździł ??????

..większość ofert z dziwnymi małymi przebiegami...... na to bym nie patrzył...... najważniejsze w takich okazjach to dobrze przeglądnać objeździć - motocykl przed zakupem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..większość ofert z dziwnymi małymi przebiegami...... na to bym nie patrzył...... najważniejsze w takich okazjach to dobrze przeglądnać objeździć - motocykl przed zakupem...

A CO TO NIE MA MOTOCYKI Z MAŁYMI PRZEBIEGAMI , WSZYSCY TŁUKĄ TYSIĄCE KM , JEDZ OCEŃ ZOBACZ I BEDZIESZ WIEDZIAŁ JAKI PRZEBIEG MOŻE MIEĆ .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na to bym nie patrzył...... najważniejsze w takich okazjach to dobrze przeglądnać objeździć - motocykl przed zakupem...

A CO TO NIE MA MOTOCYKI Z MAŁYMI PRZEBIEGAMI , WSZYSCY TŁUKĄ TYSIĄCE KM , JEDZ OCEŃ ZOBACZ I BEDZIESZ WIEDZIAŁ JAKI PRZEBIEG MOŻE MIEĆ .

O co tyle krzyku... krawiec, czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu ma dwa plastiki na zadupku inne?

bo ma "jeden kufer uszkodzony", byle parkingówka mogła takie "spustoszenie" zrobić

jechać, oglądać, macać, badać, najlepiej z kimś kto ma to moto już jakiś czas !! ;)

(to moja rada do całego tego wątku)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O co tyle krzyku... krawiec, czytaj ze zrozumieniem.

Tomcio, Krawiec ma zablokowanego Capsa :-D to nie jego wina ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomcio, Krawiec ma zablokowanego Capsa :-D to nie jego wina ;-)

Aaaaa.... to przepraszam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bmw-gs-bmw-650gs-650-gs-super-stan-M3219285.html

Czy ktoś pamięta może czy ten GS nie był już jakieś 2 miesiące temu wystawiony? W sensie, że jako "pseudo dakar"? Chyba wizualnie jest w porządku. Bardzo ładnie się prezentuje aczkolwiek cena lekko wykracza poza mój pułap ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, on kiedyś już był, tylko nie pamiętam daty.

Wizualnie jest oki (po fotach oczywiście ;-) ) pytanie tylko skąd on wytrzasnął takie lustra :-D

Cena w stosunku do rocznika/przebiegu/dodatków raczej oki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Na allegro pojawili sie 2ie F650 w cenach bardzo przystepnych.

Jedna ponoc gotowa do jazdy, bez zadnego wkladu. Rocznik 98r, sprowadzany z zagranicy, nic nie bylo przy nim robione. Sprzedajacy nie pamietal teraz przebiegu. Mimo to motorek jezdzi bez zarzutow.

http://otomoto.pl/bmw-inny-f-650st-f-650-st-M3070614.html

Opcja 2ga tansza o 1500zl. Jednak tutaj problemy z wypadajaca 2jka. Czytalem, ze naprawa podobnego problemu to koszt okolo 1000zl, do tego czyszczenie gaznikow i pewnie cos by sie znalazlo. Podoba mi sie, ze w ogole cos przy nim robiono i napisano o usterkach jak i zaletach. Czuje sie bezpieczniej mimo swiadomosci wkladu finansowego.

http://allegro.pl/bmw-f650-promocyjna-cena-do-konca-tygodnia-i2525957923.html#tabsAnchor

Co o nich sadzicie? W co sie lepiej wpakowac? Do miasta z pierwszego ogloszeni mam 20km, wiec moglbym na zywo wymacac maszynke.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o nich sadzicie? W co sie lepiej wpakowac? Do miasta z pierwszego ogloszeni mam 20km,

A do Przywitalni daleko Ci ?

Przywitalnia

Tu kierujemy pierwsze kroki by się przedstawić i przywitać

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem żadne. Powiedz mi, jeżeli nie znasz przebiegu, więc widziałeś moto tylko na fotkach, to skąd wiesz, że jeździ bez zarzutu? Jesteś jakimś medium?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opcja 2ga tansza o 1500zl. Jednak tutaj problemy z wypadajaca 2jka. Czytalem, ze naprawa podobnego problemu to koszt okolo 1000zl, do tego czyszczenie gaznikow i pewnie cos by sie znalazlo.

Jesteś pewny, że chcesz sobie kupić kłopoty ?? ;) - chyba, że masz takie skrzywienie jak moje to zrozumie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Jarek - Zdecydowanie mam skrzywienie. To przez te sedziwe prlowskie wynalazki motoryzacji z ktorymi mialem stycznosc :D Wszystko da sie naprawic, tylko czy sie oplaca..

@Logan - uslyszalem przez sluchawke. Do sprzedajacego mam 20km, wiec moge tam podjechac i zobaczyc. Szczerze bylem przekonany do tej aukcji - jednak zobaczylem 2ga tansza o prawie 30%. Potrzebuje tylko fachowej rady czy te 30% z ceny nie zamieni sie na 150% kosztow dodatkowych zwiazanych z naprawa.

Wiem, ze nie rzadko ludzie sprzedaja cos czego nie umieja, nie maja czasu naprawic po zanizonej cenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dalej uważam, że to dziwne- usłyszałeś przez słuchawkę, czyli był z telefonem koło motka, a nie mógł na zegar spojrzeć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj niezrozumienie.

Uslyszalem od sprzedajacego ze dziala bez zarzutow. Samego motocykla nie slyszalem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj niezrozumienie.

Uslyszalem od sprzedajacego ze dziala bez zarzutow. Samego motocykla nie slyszalem.

Twoja wola, my wyrażamy opinie, o które prosiłeś. Wiesz ;) Ja też od ludzi różne rzeczy słyszę, a zgadnij ile z tego ma przełożenie na rzeczywistość?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko da sie naprawic, tylko czy sie oplaca..

Opłacalność to rzecz względna - nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najczęściej się nie opłaca, ale czy w tym przypadku, przy Twojej filozofii i podejściu do sprawy to nie wiem. Jedni mają satysfakcję z jazdy i wydanej kasy na paliwo, a inni lubią naprawiać - zwyczajnie lubią ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz,nie pali mi się ze sprzedażą. Jest w stanie Idealnym ,dla kogoś z forum opuszcze 2 tys zł.

Sezon teraz mam ciągle otwarty motorowodny,kupiłem jacht a na motor nie mam czasu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×