Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oprócz tego, co Ty już zauważyłeś to jeszcze brak niskiego błotniczka, stelaże pod kufry jakoś dziwnie mocowane, wydechy ciemne/przepalone (można to jak wiadomo spolerować), plastiki i węże wypucowane do zdjęcia.

Wszystko, co widać. Resztę trzeba obmacać i posłuchać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oprócz tego, co Ty już zauważyłeś to jeszcze brak niskiego błotniczka, stelaże pod kufry jakoś dziwnie mocowane, wydechy ciemne/przepalone (można to jak wiadomo spolerować), plastiki i węże wypucowane do zdjęcia.

Wszystko, co widać. Resztę trzeba obmacać i posłuchać.

Jestem w temacie moto laikiem, (cały czas się uczę), co oznaczają przepalone wydechy i jaki ma to wpływ, oraz czy spolerownie to tylko estetyka? nie we wszystkich modelach widziałem niskie błotniki, czy to jest od jakiegoś roku czy zawsze było?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydechy nie oznaczają nic poza tym, że są niestetyczne, błotniczka może nie być, ale fajnie mieć o ile nie lata się w błocie na kostkach - po zalepieniu potrafią unieruchomić motocykl.

Reszta j.w. w tej klasie cenowej nie należy oczekiwać cudów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na razie tylko taki przedział cenowy mnie interesuje, gdyż niestety mam ograniczone fundusze, dzieci też potrafią pociągnąc po kieszeni;) A z racji tego, że zaczynam dopiero tę przygodę to będzie jeszcze sporo wydatków (kask, ubiór itp) a na to też pójdzie ładnych parę złociszcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozsądnie a z drugiej strony może lepiej wziąć tańszą w zakupie eFkę i mieć rezerwę na jeżdżenie, ciuchy i prezent dla dzieci i małżonki :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rezerwa na ciuchy i jazdę jest już odłożona. A o prezentach dla drugiej połowy pomyślę po zakupie (a wiesz mi będą potrzebne).

A co powiesz o tym czarnym moto? link zamieściłem wcześniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarny, na zdjęciach widać niestety niewiele poza silną pikselozą. Proponuję przeczytać Odcinek 1. powieści „Jak kupować motocykl…" i postąpić zgodnie z instrukcją :lol: a z rezultatami podzielić się na forum. Wtedy się poznęcamy konkretnie(j).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne ciekawe propozycje. Może nie do końca tanie…

„Czarnuch” z Kłodzka

M2830245_1.jpg

Stan bardzo dobry, silnik pracuje bez zastrzeżeń, owiewki nigdy nie klejone, oryginalne malowanie, wszystko w 100% sprawne. Motocykl sprowadzony z Niemiec posiadam komplet dokumentów potrzebnych do zarejestrowania w Polsce. Oryginalny udokumentowany przebieg(książka serwisowa), ważne badanie techniczne do lipca 2012. W pełni przygotowany do sezonu. Więcej informacji pod numerem telefonu ....

http://otomoto.pl/bmw-f-650-ksiazka-ser ... 30245.html

1998r., ok. 40 tys km, 6700 PLN.

————————

2003r. z ABSem za przyzwoitą kasę

M2801455_7.jpg

Info niewielkie poza podstawowym, 2003r., ca. 60 tys. km, 10 500 PLN.

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-f650gs-M2801455.html

———————

Ten z Garwolina już kiedyś był… ta hałda piachu wydaje mi się znajoma. Nieświeży rocznik, ale nie rocznik istotny.

M2833535_1.jpg

do sprzedania BMW F650 motor po wymianie napedu oleju i filtrow

http://otomoto.pl/bmw-f-f650-M2833535.html

1994r., 5700 PLN

———————————

650ST w kolorze grafitowym. Wlkp. okolice Leszna. Nie wiem czy już nie był kiedyś… jakoś kojarzę podobny.

M2856503_2.jpg

BMW F 650 ST import z Belgii, stan techniczny bardzo dobry, w pełni sprawny, do małej kosmetyki, opony i napęd ok.

Faktura vat-marża koszt zarejestrowania 300zł. możliwy transport oraz raty!!!

Trzeba dopytać o stan moto - bo co oznacza "do małej kosmetyki”. Ale cena OK.

1995, 46 tys. km, 4 600 PLN.

http://otomoto.pl/bmw-f-650-st-M2856503.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tania eFka z Poznania:

Witam serdecznie!

Mam na sprzedaż motocykl BMW F650 z roku 1994, bardzo zadbany egzemplarz.

Motocykl posiadam już trzeci sezon, sprawuje się jak na BMW przystało -idealnie.

Świetny motocykl miejski, oraz na wypady poza miasto: wygodna kanapa, świetna pozycja za kierownicą, silnik żwawy i ekonomiczny -spalanie około 4,5-5 litrów w mieście, na trasie nieco ponad 4 litry.

Zalecane prędkości pozamiejskie to pomiędzy 100-110, szybsza jazda jest już mniej przyjemna, max prędkość około 160-170. Przejechane 20tys km, gdy zakupiłem moto na liczniku było 11tys km.

Motocykl w 100% sprawny.

Z powodu fatalnej sytuacji finansowej, zależy mi na szybkiej sprzedaży, za bardzo korzystną cenę...

721-218-516

Przegląd i ubezpieczenie kończy się w maju 2012.

Przez ten czas motocykl był regularnie serwisowany mianowicie:

w sezonie 2009: wymienione uszczelniacze oraz olej w lagach, filtr paliwa, powietrza i oleju +wymiana oleju w silniku

w sezonie 2010: wymieniony cały napęd (łańcuch +zębatki DIDa), przednia opona (nowa, leżak z 2006roku), regulacja luzów zaworowych, filtr oleju +olej, klocki przód.

w sezonie 2011: wymiana filtra +olej, przeczyszony filtr, wymiana opony tylnej (nowa, leżak z 2008), klocki przód i tył, nowy akumulator!

Do zrobienia: nowe uszczelniacze lag przednich, wprawienie lusterka prawego, lubi zostawić kapkę oleju pod sobą.

Kontakt: Łukasz 721-218-516

Zainteresowanych zapraszam po zdjęcia większej rodzielczości: kukaszr@gmail.com

A tych bardziej zainteresowanych na oględziny w Poznaniu.

Cena: 3300zł

vp557_P7260035male.jpg

ju724_P7260038male.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MyGosia chyba coś dla Ciebie? W razie W zadzwon to go oblukam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1994 a migacze na antenkach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe kółko z przodu - i tak nie mogę odżałować moich 21 cali.

Wiem dla niektórych cal nie robi różnicy - ale dla mnie ma znaczenie :lol:

I jakoś takie wrażenia subiektywne mam jeszcze bardziej pozytywne z nieST - jak to baba :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kupuj od razu KTMa i nie wymiękaj. Wibracje Ci podejdą. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech... Troszku mi nóg jednak brakuje do pomarańczki. Moooże jako trzeci w kolejności będzie :lol:

No i kto by mi go naprawiał :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie ma tam u Ciebie jakiegoś rozgarniętego chłopa na podorędziu? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta wibracyje i zolle w jednym :oops: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był, ale się zbył :lol:

KTMy zawsze mi się podobały, a odkąd usiadłam na Łomota, to już w ogóle [kto widział moją miną, to wie o czym mówię ;-) ]. Ale jeszcze nie dorosłam do niego... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja rosnę i rosnę… Gosiu, to jest lekki motocykl - przypominam, że ma 186 kg po zalaniu do pełna. W oryginale tj. fabryka zaprojektowała go na chłopa 170cm wzrostu, 70kg wagi. Dlaczego mówisz, że nie dorosłaś? W sensie pewnej ręki?

Chłopa się z czasem nabędzie i będzie OK.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×