Skocz do zawartości
mustang4

Moto na Rajd Katyński

Recommended Posts

Witam :lol: Właśnie robię prawo jazdy na motocykl i zamierzam kupić motor :lol: Wybór padł na BMW i teraz mam dylemat... Poszukuję motoru turystycznego na dalekie wyprawy. Zależy mi żeby mało palił, był wygodny w dalekich ekspedycjach. W przyszłym roku, albo i w tym (zależy od czasu i mojego przygotowania) zamierzam wybrać sie na Rajd Katyński ok 6tyś km. Prosił bym o radę przy zakupie. budżet ok 10k może być tańszy najwyżej zaoszczędzone pieniądze zainwestuje w wymianę części jeśli będzie to konieczne. POZDRAWIAM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pewnością w przypadku GS-a Będziesz zadowolony ze spalania, co do podróży to już zależy jaka droga. Kanapa jest w nim b. wygodna ale np ja autostradą niezbyt lubię jeździć na tym moto (powyżej 130 jeden cylinder daje o sobie znać tzn. trochę trzęsie). Do turystyki na górskie serpentyny czy szutry jest wręcz stworzony (moim zdaniem). Za 10 tys. będzie Ci ciężko kupić dobry egzemplarz i wyposażyć go np. w kufry :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie myślałem nad 650 gs widziałem na allegro sprzedawane już z kuframi ale to roczniki ok 1997 i z przebiegami powyżej 60000 i tu nasuwa sie kolejne pytanie czy taki motor jest już zajeżdżony? co należało by w nim wymienić po zakupie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie myślałem nad 650 gs widziałem na allegro sprzedawane już z kuframi ale to roczniki ok 1997 i z przebiegami powyżej 60000 i tu nasuwa sie kolejne pytanie czy taki motor jest już zajeżdżony? co należało by w nim wymienić po zakupie?

Cześć!

Zamin rozgryziemy temat wpadnij do "przywitalni" i napisz pare słów o sobie. Bedzie miło :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie myślałem nad 650 gs widziałem na allegro sprzedawane już z kuframi ale to roczniki ok 1997 i z przebiegami powyżej 60000 i tu nasuwa sie kolejne pytanie czy taki motor jest już zajeżdżony? co należało by w nim wymienić po zakupie?

Jak z 97 to nie mógłbyć to f650gs. Jest produkowany od 2000 r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie myślałem nad 650 gs widziałem na allegro sprzedawane już z kuframi ale to roczniki ok 1997 i z przebiegami powyżej 60000 i tu nasuwa sie kolejne pytanie czy taki motor jest już zajeżdżony? co należało by w nim wymienić po zakupie?

Jak z 97 to nie mógłbyć to f650gs. Jest produkowany od 2000 r.

Faktycznie był to f 650 bez skrótu GS. A tak na marginesie jaka jest między nimi różnica?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim F650 to bardziej turystyk niż terenówka. Zaraz pewnie hardcorowi offroadowcy powiedzą, że zwykły GS też się do niczego nie nadaje ale jest to jednak bardziej terenowy motocykl od F650. Jednostka napędowa jest podobna, z tym że GS jest na wtrysku, a F650 na gaźniku, no i oczywiście zupełnie inaczej wyglądają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do 10tys kupisz F650 i jeszcze zostanie Ci na doinwestowanie. Osobiście polecam sakwy, nie kufry. Moje F650 kupiłem za niecałe 5 tys, zrobiłem (a w zasadzie zrobił kumpel-mechanik) porządny remont i teraz kolejne 20tys km bez inwestycji poza paliwem. Przebieg ok 68tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jak reagują wtryski na słabej jakości paliwo? Wiadomo jak to jest w krajach komunistycznych (robią co chcą)

czyli tak jak u nas a sprzety jezdzą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polowa wschodniej czesci naszego kraju jezdzi na ukrainskim paliwie i nie narzekaja :lol:

Jak masz kupic moto to lepiej kupuj w dobrym stanie F650 niz padaczke f650GS.

Doprowadzenie motorka do dobrego stanu mocno szarpie po kieszeni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×