Skocz do zawartości
borys26

się witam się..:)

Recommended Posts

Witam wszystkie motocyklistki i motocyklistów...:lol:

jakoś tak mnie zauroczył F650...:D początkowo w głowie były hondy...transalp lub NT650...ale...tylko krowa nie zmienia zdania...:lol:

po przeglądnięciu ofert m.in. na allegro zastanawiam się co lepsze...jakie różnice...i co możecie polecić... F650GC czy F650CS....czym się różnią...oprócz wyglądu i rodzaju napędu...:D ale pewnie jak poszperam to się dowiem...:) motocykla jeszcze nie posiadam...ale w najbliższym czasie...plan jest...do max 10tyś...nawet taniej...tak co by jeszcze wystarczyło na jakieś dodatki...ubiór itp..:D

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Nie będę stwierdzał, co jest lepsze, bo sam przymierzam się do zmiany, właśnie sprzedając swoje F650.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Na pewno na wiele pytań znajdziesz tu odpowiedź :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Różnica pomiędzy CS a resztą F 650 to głównie przeznaczenie. CS to maszyna raczej szosowa pozostałe mają wieksze możliwości terenowe (najbardziej chyba Dakar) chociaż typowymi endurakami raczej nie są.Wszystko zależy od tego jak chcesz jeździć.Kwota którą wymieniłeś pozwoli na zakup wersji GS ale będzie to raczej rzut na taśmę.Starsze F 650 da się kupić taniej i z taką kasą to nawet można trochę powybrzydzać.No i na ciuchy coś może zostać. Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czołem!

CS czy GS? To pytanie przypomina mi moje rozterki zanim postanowiłem kupić GSa. CS jest ciekawym pomysłem, ale GS jest bardziej uniwersalny. Jak postawisz na CSa zrobi Ci się żal jak ekipa wyciągnie Cie na małą eskapadę po bezdrożach. Jakoś z perspektywy odnoszę wrażenie, że CS to raczej eksperyment niż poważna linia motocykli, ale może się mylę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czołem!

że CS to raczej eksperyment niż poważna linia motocykli, ale może się mylę ;)

też odniosłem takie wrażenie przeglądając oferty...:) ale będzie jeszcze czas na znalezienie odpowiedniego modelu..:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×