Skocz do zawartości
max1904

Dakar.... chodzi mi po głowie

Recommended Posts

Witam

troche cienki jestem z moto a BMW całkiem prosze uprzejmie napiszcie pilnie coś o tym moto

http://motogielda.interia.pl/bmw-gs-gs- ... 76899.html

moto przewrócone... naprawiana prawa strona zgrzewane plastiki, potem ślizg czy ludzie nie umią jezdzic na 2000 km dwie gleby... co widzicie nie tak na zdjęciach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej wątpię aby ten przebieg był realny :) choć ze zdjeć motocykle wygląda nieźle, ale tylko ze zdjęć, w realu moze być gorzej. ;)

Gleby jak gleby, ale żeby kleić plastiki w BMW to raczej musiały być poważne, no chyba że ktoś miał wielkiego pecha.. :roll:

Pojedź, przejedź się, posłuchaj, oceń, kup bądź nie.. zdaj relację :D w końcu masz do Rybnika rzut beretem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie AKURAT nie ma fot prawej strony :? w przebiegu raczej zapomnieli o jednym zerze... no a jeśli prawdziwy to znowu sprzęt który 6 lat głównie stał gdzieś w garażu (naprawy w ASO wskazują na bardzo wypasiony, z ogrzewaniem i kablówką, garaż właściciela) też nie wiem czy jest zdrowy

ale jak Daniel napisał najlepiej wsiąść i pojechać: jak nie znosi na boki, nie szarpie, dymi, warczy, prycha to będze cacy - rotax to na prawde bardzo żywotne dziadostwo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rybnik Kiedyś też tam chciałem kupić motorek . Skierowali mnie abym sobie poczytał na ich temat i NIE KUPIŁEM :)

Oczywiście nie jest to regułą .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daruj sobie za tą cenę.

Już lepiej XCountry lub XChallenge za to można nabyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak poszperasz w archiwum allegro to powinienieś go znaleść. O ile to ten sam to dwa lata temu był wystawiony za 22 tyś. Wtedy był jak igła a cena też z kosmosu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to hej!

Moto widziane przejechane.... moto jest jak nowe... silnik nie kopci , pytanie czy dakar ma czynny jeden wydech dokładnie prawy ?, stojąc z tyłu.. z lewego cisza ciepły ale spaliny nie lecą...

Po przewrotce ani śladu po ślizgu prawie nic..obudowa silnika stopka hamulec nic nówka po rozgrzaniu silnik pachnie jak nowy...tylko że jazda na nim mi nie pasuje jest wyższy od GS dziwny nie wiem czy nie cięższy poprostu to nie dla mnie.. nogami jakoś daleko do ziemi brak pewności na moto...jechałem yamahą XJR 1300 i to przy nim kosmos inna jazda pozycja wszystko..moto ma przegląd na O i 2000 km w BMW Bielsko wszystkie papiery klucze naprawde wart zachodu tylko jak ktoś go chce bo ja nie....jeżeli szukacie super Dakara to to jest to...sprzęt jest nowy..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- układ wydechowy ok, prawy zatkany a z lewego pierdzi

- nie bardzo rozumiem jakie masz opory przed Dakarem, jeżeli kanapa jest za wysoka dla Ciebie to na forum napewno znajdziesz kogoś kto za wysoką da Ci niską.

- osobna sprawa to cena, moim zdaniem za wysoka, w tej cenie można szukac twina

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×