Skocz do zawartości
ziolko

F650Gs 2002 r

Recommended Posts

Ziołko widze że maszyna "prawie" sprzedana :lol: ale napisz co to za handbary zamontowałeś, gdzie kupiłeś i za ile?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DYROTON, prawie robi wielką różnicę :lol: Ludzie chcieli by najlepiej za pół ceny motocykl tak odszykowany i nie wymagającego praktycznie żadnego wkładu finansowego. Jeździłem trochę ostatnio za motocyklami i ich stan to normalnie złomowiska jakieś a cenią se niektórzy że hej. Handbary mam acerbisa supermoto, kupiłem je gdzieś na allegro tylko musiałem trochę przerobić mocowania bo haczyły o zegary przy skręcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedałem swojego GS-a :) Pozostał smutek i żal ale szybko się pocieszyłem innym sprzętem. Mam nadzieję że mnie nie wygonicie z tego forum bo tu przecież prawie rodzina jest :D Od czasu do czasu wpadnę na to forum żeby sprawdzić co się tu dzieje i może komuś się przyda moja wiedza zdobyta na temat naszych beemek. Póki co szerokości koledzy i koleżanki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no cóż.. przykrość... zmień opis pod avatarem, przywitaj się w wątku odmieńców i jedziemy dalej jakby nigdy nic :D

jeszcze wrócisz do singla albo do twina :) Tymczasem może pochwal się nowym nabytkiem? to ten japoniec z promocji ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do singla na pewno już nie wrócę ale to twina kto wie...może kiedyś. Póki co śmigam na CBF 600 S i powiem tak że silnik, skrzynia biegów, prowadzenie się motocykla na szosie rewelka, pozycja za kierą w porządku ale pod względem komfortu do GS-a się umywa. Tak, to ten z promocji, poza popękanymi plastikami wszystko ok. Już zakupiłem za sześć stówek konkretną folię biały i czarny karbon 3M Di-noc do oklejania i do dzieła :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy wart jest grzechu po powrocie.

I czy aby napewno to ten sam.

Jeżeli coś wiecej wiecie na temat tego białego GS to proszę o info.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ze ten sam, spytaj ziółka, on go tak zrobil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ziolko

Rzuć parę zdań o tym sprzęcie i jak już go sprzedałeś to możesz mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Czy ma jakieś niedomagania o których warto wiedzięć czy można śmiało z zamknietymi oczami brać.

Ciekaw jestem dlaczego tak szybko nowy Właściel sprzedaje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witajcie. Powiem Wam że tego się nie spodziewałem :) . Mój Gs był na prawdę spoko, nic mu nie dolegało i włożyłem w huj kasy i energii w niego. Widocznie sprzedałem motocykl handlarzynom jakimś. K...wa jakbym wiedział to bym im ani złotówki nie spuścił :evil: . Kolo co kupował to wyglądał na całkiem zielonego jeśli chodzi o motocykle i może coś spier...ił, sam nie wiem :?: Co mi się rzuciło w oczy to że opona jest z tyłu inna a kupowałem przecież nową w kwietniu. Może miał jakąś większą glebę i opona na szmelc chociaż nic poza tym nie zauważyłem. Jakby coś było nie tak z motorem to bym nikomu z tego forum nie proponował kupna złomu, wiadomo że każdy chcę sprzedać ale bynajmniej nie ja i nie za każdą cenę. Tak poza tematem to jednak tęsknie za endurakiem, nie koniecznie BMW ale jednak enduro. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ziolko, Ty to jednak jesteś niezłe ziółko. I po coś sprzedawał? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×