Skocz do zawartości
mwaldiim

F 650 GS Dakar 03

Recommended Posts

Witajcie,

Od dłuższego czasu poszukuje Dakar z ABS'em. Ciężko trafić dobrą sztukę poniżej 14000 dlatego też trochę się bujem. Znalazłem dziś taką sztukę:

http://otomoto.pl/bmw-f-f-650-gs-M2564932.html

ale wydaje mi się, choć ekspertem nie jestem, że moto nie jest w oryginalnym malowaniu. Ktoś może widział go w realu. Co sądzicie?

Pozdr,

mwaldiim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

To nie jest DAKAR. Malowanie nie jest oryginalne...szyba tez wygląda na akcesoryjna. Jeśli mnie oczy nie mylą to koło z przodu to z pewnością nie jest 21 calówka jak w Dakarze, zawieszenie standardowe.Wizualnie nie podobają mi się wystające kawałki uszczelki pod głowicą. Łączenie przewodów elektrycznych w kilku miejscach wygląda nieco dziwnie...Nie oryginalna obejma na gumowej rurze od chłodnicy. Bardzo poprzepalane tłumiki, niby nic ale... trochę rdzy...ja bym mu się bardzo uważnie przyjrzał.

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To "zwykły" GS, kolo 19''

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, to jest fake! Oprócz standardowego koła 19" ( ale z wąską opono) i standardowego zawieszenia z przodu, zawiecha tylna coś podniesiona, też nie jest od dakara. To moto ma ABS, wiec Dakar miałby zbiornik kompensacyjny tylnego dampera przy ramie z prawej strony - a go nie ma. Tak wiec tylne zawieszenie jest podniesione metodą chałupnicza. Olej to moto od "cudotwórcy".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny "Draka-R" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki serdeczne chłopaki za pomoc w uniknięci miny i bezsensownej wycieczki.

Pozdrowionka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×