Skocz do zawartości
lysy83

Prośba o pomoc - POZNAŃ

Recommended Posts

ja sam też wole prostsze rozwiązania.

Człowiek to jednak lubi sobie utrudniać życie, po co było szukać dalej, głębiej :)

JA muszę zajrzeć do dna mojego konta, przemyśleć wszystko jeszcze raz i pewnie zdecyduje się na moto logana, a flaszkę będziemy musieli zrobić po zakupie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

alik zapomnial dodac ze lubi proste rzeczy ale naprawiac. Stare to sa dobre skrzypce i wino.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tyż uwielbiam :) 4 lata przygotowywałem samuraie i patrole do RMPST więc mechanika mi nie straszna, choć z motocykli to tylko dniepr, ural i trajka na VW1600 u mnie gościła.

Warsztat jest więc nie ma się czym obawiać. Byle by od czasu do czasu można trzepnąć trase bez przystanku na szlif cylindra :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) dobrze wiedzieć, że oparcie jakieś mechaniczne będziemy mieli :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem czy oparcie będziecie mieli, bo tak jak mówię w motorkach nie siedziałem za bardzo.

Ale jak rozkręcę na części pierwsze i skręcę to potem już możemy gadać.

Pozatym dochodzi kwestja specjalistycznych jakich kluczy i ściągaczy, z którymi u mnie może być ciężko.

Ale jakby ktoś chciał spawarkę MIG/TIG to zapraszam, choć alu to już z rok nie spawałem, a ręka może zadrżeć :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba że, teraz na szybko Alik chce żeby mu kule doregulować to nie ma problemu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko z dobrą serwisówką wszystko jest łatwiejsze. Spawarka dobra rzecz - a tokarkę masz pod ręką?

A za dobre chęci dziękuję - kulaski co prawda stare, ale jare.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pod ręką nie, ale do kolegi moge podjechać i wykonać, a jak coś bardziej skomplikowanego to mam swoich ludzi w Cegielskim albo w Bear locku w Luboniu. Cięcie laserowe i wodne też dostępne!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to z nieba spadasz. Odezwe się na PW. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×