Skocz do zawartości
lysy83

Prośba o pomoc - POZNAŃ

Recommended Posts

Witam,

Chcę kupić CSa w Poznaniu, juz wstępnie oglądałem, ale jakiś znawca marki by mi się przydał.

Czy ktoś z kolegów za przysłowiową flaszeczkę przejechałaby się ze mną na Starołękę?

Pozdrawiam

Łysy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik sie zna ale gire połamał, może ktoś inny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chłopie, robie co moge :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja tam znwaca - koneser jedynie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę pojechać, a jeśli będą wątpliwości, to zadzwonimy do Alika :D

Jeśli sprawa aktualna, daj znać na priva :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabierzcie mnie - chętnie się przejadę. Kontakt przez Przemka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ekipa sie zebrała, dwa składaki i napaleniec :D , jak Was zobaczy sprzedający to ucieknie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Giry mają połamane ale za "przysłowiową flaszeczkę" choćby o kulach mieli iść to pójdą. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A pewnie - każda okazja dobra jest :D nawet nie macie pojęcia jak się człowiek męczy słysząc za oknem znajomy warkot jakiegoś moto. A mieszkam przy dość ruchliwej ulicy, więc "koncerty wydechowe" bywają :)

I odliczasz... 1 tydzień minął. Jeszcze 4/5 kolejnych. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też z miłą chęcią się przejadę :D dogadajcie się i dajcie mi znać, to się podłączę :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz zadzwonię do właściciela i zobaczę jak mu czasowo pasuje.

Nie mam ciśki na ten egzemplarz (bo jest w tym błękitno-pedalsko-brązowym kolorze), choć można zawsze to wykleić folią (jestem tego maniakiem :D ).

Moto przyjechało z anglii w zeszłym roku i nie jest zarejestrowane, nikt na nim nie jeździł. Koleś wygląda na uczciwego. Rozcznik 2001/2002 (nie pamietam teraz dokładnie) i cena 8k. Nie jest rozkradziony z kufrów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak masz to zapodaj te fotki - poznęcamy się przed ew. wyjazdem na oblukanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie poznęcasz bo fotek nie mam :D nie robiłem jakoś wczoraj bo za bardzo myślałem o tym jak kolesia pomęczyć żeby jeszcze cene spuścił :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lysy83 ty lepiej jaka lawete zamów żeby tych inwalidów ze sobą zabrać :D

dla alika weź komplet narzedzi on tak lubi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zobaczymy, zobaczymy , na razie do kolesia sie nie moge dobić, ale uprzedzał wczoraj o tym więc luz, pozatym jakość coraz mniej mnie ten CS robi, ja chyba jednak chce GSa, za bardzo mnie za drogę ciągnie, a tutaj widzę ze kolega z formu sprzedaje jeszcze starego Fa http://allegro.pl/bmw-f-650-f650-bdb-st ... 77713.html

Więc bardzo mocno zastanawiam się czy się skusić.

Chce we wrześniu do Rumunii pojechać, więc byłby chyba lepszy niż CS i... KURWA JAK JA NIE LUBIE SWOJEGO NIEZDECYDOWANIA :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla Alika weźmiemy długiego "francuza", żeby miał się czym podeprzeć, ja wezmę kieliszeczki, a dla Łysego, żeby zdjęcie zaczęło odpowiadać rzeczywistości, chwycimy szampon wzmacniający do włosów "SAMSON".

:D :) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W razie koloru, to możesz przemalować tak jak ja to zrobiłem, za cały motek kumpel wziął 1'300 PLN-ów, ja akurat chciałem czarny mat i wyszło super, dodam, że lakier jest specjalny do plastików, poliuretanowy a pod niego zapodał oczywiście filer do plastików :D

P5240002.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to folia wychodzi o połowę taniej, a zawsze jak sprzedaje potem kobiecie to można zdjąć folijkę i sprzedać pedalski-błękit. A jak zaliczę szlifa to tylko ładnie wyrównać i nowa folia na element :D

A co wy powiecie na tego F650 sprzedawanego przez kolegę z forum??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie, ja tu mięso mam! Won mi tu z kłakami…! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w temacie… F650 Logana - maszyna znana z forum, o problemach technicznych możesz poczytac wyszukując posty Logan'a. Na pewno pewniejsze to niz kupowanie CSa w worku. Sam CS może, ale nie musi się podobać. A napęd paskiem - cóż - podobno się nie psuje. :D

Samo F650 na pewno o niebo bardziej uniwersalne, choć pamiętać należy, że technicznie nieco starsze. Zaletą i wadą CSa jest zasilanie na wtrysku z czujnikami, elektroniką… Każdy wybierze co lubi. Ja osobiście wolę proste, nieskomplikowane rozwiązania nawet jak trochę łomocą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×