Skocz do zawartości
mabesto

KASK

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad rozsadnym zakupem kasku. Zdecydowanie jazda po mieście + ew sporadycznie lekka turystyka. Zatem ergonomia, wygoda i zdrowo rozsadkowa cena. To moj pierwszy motor, choc mam praktyke 10 letnia jazdy na skuterach - bez wywrotki. Zatem realnie jaki kask polecacie. Nie chciałbym wydac wiecej niz 400-500 zł. Otwarty? Czy szczekowy? Jakiej firmy i gdzie od ręki moge to kupić w Warszawie - po przymiarce rzecz jasna. Dzięki za info

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, Skorzystaj z opcji wyszukiwarki żeby nie robić kilku wątków w jednym temacie. Wszystkie informacje o tym zagadnieniu na forum już są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiście polecam szczękowce :-)

Po mieście są idealne, jak jedziesz w korkach, to otwierasz sobie czachę i Ci ładnie wieje, a i opalić się możesz :lol:

zobacz tutaj:

http://www.moto-akcesoria.pl/kask-szczekowy-probiker-kx2-srebrny-metalik,p,19193

ale proponowałbym Ci dorzucić jakąś stówkę i będziesz miał lepszy wybór:

http://www.moto-akcesoria.pl/kask-motocyklowy-probiker-kx4-antracyt-metalik,p,25552

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo, że jestem okularnikiem, to po zmianie szczęki na integral, wiem, że szczęki już nie kupię- Głośne to-to, słabo wentylowane. Zarówno mój G-MAC, jak i AIROH kumpla są głośniejsze niż moja obecna NAXA F9a. Nie polecam podstawowych modeli NAXA, ale te 2 najwyższe kosztują mało, a trzymają poziom. Zobacz jeszcze HJC i KBC.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mimo, że jestem okularnikiem, to po zmianie szczęki na integral, wiem, że szczęki już nie kupię- Głośne to-to, słabo wentylowane. Zarówno mój G-MAC, jak i AIROH kumpla są głośniejsze niż moja obecna NAXA F9a. Nie polecam podstawowych modeli NAXA, ale te 2 najwyższe kosztują mało, a trzymają poziom. Zobacz jeszcze HJC i KBC.

No i widzisz mabesto, masz 2-ie różne opinie :lol:

"wybór należy do Ciebie, Minister Zdrowia i Opieki Społecznej" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×