Skocz do zawartości
Doodek

Vario buba - pęknięty zaczep kufra

Recommended Posts

No ladnie :) dobrze, ze skonczylo sie na strachu i urazonej meskiej dumie ;) a kufer sie naprawi :o

Za karę wracała z Biedruska z kufrem "w rękach" :D Kufer nie ucierpiał, jedynie mocowanie, na którym zawisł unikając gleby. Postaram się lada dzień zawitać do Lubonia, choć godziny pracy mają tam astronomiczne - 8.00-16.00.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu do Lubonia? Spawanie plastików zdaje się jest w wielu miejscach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie też mi się zdawało :lol: Biorąc pod uwagę punkty, do których mogę dotrzeć w godzinach ich funkcjonowania to wyszła jakaś lipa. Na Saperskiej gościowi się zepsuła spawarka, rano dzisiaj pojechałem do Juranda, a ten ma urlop do soboty, została mi Tyniecka, na która postaram się dziś, jak mi się uda urwać z roboty trochę wcześniej. A do kufra tęskno :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słaba jakość zdjęć, wieczorem mogę wrzucić w lepszej jakości/rozdzielczości.

Mobile%252520Upload.jpg

Mobile%252520Upload.jpg

Mobile%252520Upload.jpg

Cena 20zł. Zespawane elegancko, organoleptycznie badałem wytrzymałość i wydaje się bliska pierwotnej. Nigdy wcześniej nie spawałem plastiku, więc obiektywnie nie ocenię, ale myślę, że będzie to trwałe rozwiązanie. Wbrew temu, co czytałem na jakimś forum gość nie ma problemu z terminami - rano oddałem, po południu było do odebrania.

Adres:

Poznań, ul. Tyniecka 29A, w pobliżu węzła A2 - Komorniki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuć do polecanych warsztatów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to kufry naprawione.

Gościu, który je zrobił oprócz zespawania plastiku oryginalnego (na który narzekał, że jest badziewny i najtańszy i najgorszy jakościowo jak pomacał/przeczytał jakim symbolem ów plastik jest oznaczony ;) dodał wzmocnienia w każym zaczepie - taki pasek przy każdym z końców zaczepów:

P1060969.JPG

Koszt: 70 zł.

Ponadto Patrix przeregulował magiczne grzybki ;)

A następnie wykonaliśmy test z obciążeniem :D

P1070014.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×