Skocz do zawartości
dakarowy

Ktokolwiek z okolic Rzeszowa

Recommended Posts

Jeśli znalazłby się ktokolwiek z okolic Rzeszowa i mógłby podjechać i obejrzeć motocykl z linku poniżej byłbym wdzięczny, ponieważ jeśli nic nie wypali z Tenerą, ze względu na chwilowy brak ofert godnych uwagi w necie to prawdopodobnie byłbym tą sztuką zainteresowany, jeśli jakimś cudem znalazłaby się jakaś osoba, która mogłaby go oblookać, proszę o onfo na priv, chętnie się odwdzięczę. :beer:

http://otomoto.pl/bmw-r-1150-gs-ladny-f ... 10259.html

Być może zna też ktoś sprzedawcę.. i nie warto sobie tym głowy zawracać.. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy! Ja do Rzeszowa mam 70 km jednak dysponuję od tygodnia tylko jedną ręką bo w drugiej mam kilka drutów w barku. Ale..... Jak szukałem swoje moto byłem u nich i oglądałem kilka jednostek. Punkt sprzedaży prowadzi kilku rzeszowskich cwaniaczków, którzy przynajmniej mojego zaufania nie wzbudzili. Motki ciągną ze Szwajcarii. Byłem bardzo zainteresowany czarną GS'ą z 2007 roku pamiętam rok temu kosztowała 14.500 zł Cena wydawała się bardzo okazjonalna tylko czemu skoro te modele chodziły w granicach 17.000 -18.000 zł. No cóż okazja to okazja! Proszę więc ładnie młodego Pana o podanie VIN motorka a gość do mnie że jak wpłacę zaliczkę to mi poda ;) :lol: :lol: Choć pierwsze jego pytanie było po co mi VIN ? ;) Jazda próbna za opłatą była także u nich o ile dobrze pamiętam:lol: Ja ich olałem :!: Pamiętam że zraziło mnie też to że mają tam warsztat gdzie stało kilka mocno rozbebeszonych jednostek i pomyślałem sobie że ta GS'a także mogła tak wyglądać :!: :shock: :o :D Decyzja ozywiście należy do Ciebie ALE...

Kliknij TU: http://otomoto.pl/bmw-gs-1150-r-1150-gs ... 44866.html ja kupiłem swoje moto od tego gościa i mogę go polecić w 100% bo to kolega mojego przyjaciela tego co ma dakara co Ci się tak podoba. :lol: Gość ciągnie motki z Włoch często kupując z salonu BMW tak jak mój tam ma układ i kupuje nawet po 10 szt samych BMW. Mam do niego jakieś 25 KM i telefon mogę zasięgnąć pewne telefoniczne info na temat każdego motorka jaki ma u siebie. Jemu zadam pytanie ja lub mój kolega że dane moto chce kupić dla siebie i on nam powie szczerze co i jak. Ten koleś sprzedał kilka motocykli różnym moim znajomym i wszyscy są zadowoleni. Jak coś to pisz. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki DYROTON za propozycję, mimo Twojego stanu zdrowia ;)

Wszem i wobec piszę, że temat już nie jest aktualny, bo..... zaliczkowałem Tenerę. :lol:

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to za około tydzień winienem wrzucić foty nowego sprzęta. :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje GRATULACJE więc :!: :!: :!: :beer: Dakarowy może zmiana nick'a na "Tenerowy" :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, to ładnie. Czekamy na bliższe wrażenia ;) po wypłacie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzięki DYROTON za propozycję, mimo Twojego stanu zdrowia :)

Wszem i wobec piszę, że temat już nie jest aktualny, bo..... zaliczkowałem Tenerę. :)

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to za około tydzień winienem wrzucić foty nowego sprzęta. :mrgreen: :beer:

wójcio, zaliczka zaliczką a gdzie foty? no i szoruj do "forumowych odmieńców" ! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzięki DYROTON za propozycję, mimo Twojego stanu zdrowia :)

Wszem i wobec piszę, że temat już nie jest aktualny, bo..... zaliczkowałem Tenerę. :)

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to za około tydzień winienem wrzucić foty nowego sprzęta. :mrgreen: :beer:

wójcio, zaliczka zaliczką a gdzie foty? no i szoruj do "forumowych odmieńców" ! :)

mówisz i masz

viewtopic.php?f=6&t=2634

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Wy już chyba bardziej niż ja nie możecie się doczekać... :)

kurwa ale bym poryrał... :mrgreen: :beer: ale jak dziada dorwę to chyba dwa dni nie będę z niego schodził :) albo wyjeżdżę od razu cały bak :) :) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No Wy już chyba bardziej niż ja nie możecie się doczekać... :)

kurwa ale bym poryrał... :mrgreen: :beer: ale jak dziada dorwę to chyba dwa dni nie będę z niego schodził :) albo wyjeżdżę od razu cały bak :) :) ;)

bez kozery powiem DWA :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×