Skocz do zawartości
Saguar

Pozdrowienia Gostynin----->Katowice

Recommended Posts

Witam ponownie!!

hahaha 3 lata mineły :) Az milo przeczytać znowu te moje wypociny :). po 2 latach studniowania i dorabiania po kątach wreszcie udało mi się kupić dakara z drobną pomocą rodziców ;p.

Warto było czekać. Nie jezdzilem na zbyt wielu motorach ale komfort jazdy i gabaryty motorku napawają mnie radością, zachwytem i dumą !!

Ojciec chooperowiec już myśli o kupnie mniejszego gs. Bo dopiero na dakarku poczuł czym jest prawdziwy komfort jazdy ;d ( ale stópkami nie sięga--- na moje szczęście ;D)

Mam jeszcze trochę problemów z terenem. Nie mogę się przyzwyczaić do tego że zegary zasłaniają to co się dzieję przed kołem ale wszystko przedemną.

No ale teraz głownie stawiam na turystyke + wjezdanie w miejsca gdzie poprostu mam ochote.

Muszę teraz popracować nad ubiorem ale to już bede pisał w odpowiednich działach!

Bardzo dziękuje za wszystkie wpisy na tym forum bo pomimo tego że się nie udzielałem, Co jakiś czas czytałem jakieś ciekawsze rzeczy i znalazłem odpowiedzi na większość moich "zastanowień"

Szerokośći!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No - powitanie godne mistrza :) gratuluję zakupu i życzę miłej zabawy:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitac! Taka drobna sugestia. Rzadko kiedy potrzebna jest Ci widocznosc w obrebie przedniego kola. Wyjatek to jakas specyficzna dziura czy koleina przy wolnym pokonywaniu terenu. Poza tym patrzysz przed siebie w mysl zasady "Jedziesz tam gdzie patrzysz".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heja z ochoty :)

przyjedz za tydzien na zlocik do jeziorska kolo pabianic - to rzut beretem od Ciebie i pochwal sie dakarkiem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heja z ochoty :)

przyjedz za tydzien na zlocik do jeziorska kolo pabianic - to rzut beretem od Ciebie i pochwal sie dakarkiem :)

Jeziorska kolo Pabianic? Moze o Warte Ci chodzilo? albo Uniejow? albo chociaz Poddebice? Skad Ty wziales te Pabianice... Jakas nowa nalewka? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeziorska kolo Pabianic? Moze o Warte Ci chodzilo? albo Uniejow? albo chociaz Poddebice? Skad Ty wziales te Pabianice... Jakas nowa nalewka? :)

tak ogolnie kolo pabianic... :)

moze mi faktycznie chodzilo o poddebice...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×