Skocz do zawartości
tomasz0803

Witam użytkowników forum.

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Tomek i jestem tu nowy. Mieszkam na Górnym Śląsku tuż przy granicy z Czechami. Swoją przygodę z jednośladami zacząłem osiem lat temu, niedawno zdobyłem uprawnienia do kierowania samochodu i motocykla. Na co dzień uczę się w technikum mechanicznym, na profilu technik mechatronik. Swój czas wolny spędzam w warsztacie, lubię też wsiąść na motor i pojechać przed siebie. Staram się jeździć z głową i w miarę bezpiecznie. Nie lubię szybkiej jazdy. Wychodzę z założenia, że jadąc wolniej też dojadę do celu, może trochę później ale cały. Moim marzeniem jest podróż na płw. bałkański do Albanii albo Czarnogóry.

Mamy tu jakąś grupę z okolic Raciborza? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam Tomek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Mamy tutaj osoby z różnych miejsc i miejscowości blisko granicy - np. z Cieszyna. Ktoś musi być przewodnikiem grupy - może TY - załóż nowy wątek we właściwym miejscu i już . A jaka to miejscowość styka się z granicą? ( jak chcesz to zachować w tajemnicy to spoko )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do przejścia granicznego w Chałupkach mam kilkanaście kilometrów, znacznie bliżej jest przejście Tworków- Hat albo Owsiszcze- Pist.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Dobrzy trafiłeś .A w dziedzinie Bałkanów to mamy tu niezłych ekspertów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Tydzień temu jechałam przez tamtejsze okolice [Krzyżanowice, przed Raciborzem jakos mi się w lewo skręciło i pojechałam "zadupiami" - pięknie] na zlot do Kłodzka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie jest Wasze zdanie odnośnie zakładania kamizelek odblaskowych na czas podróży motocyklem i czy ktoś to praktykuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×