Skocz do zawartości
mindi

dakary dwa

Recommended Posts

Znalazłem dwa blisko, bo we Wro:

http://moto.allegro.pl/bmw-f650gs-dakar-i1857828384.html

38000 tys.km "przebiegu" to już chyba trochę, szczególnie przy użyciu "zgodnie z przeznaczeniem", kiedy ja też miałbym taki zamiar. Z tego co czytałem na forum to przy około 40 tys.km jest pora na serwis w granicach 2 tys. PLN. Wiem, że to zbyt ogólne stwierdzenie i wszystko zależy, a chodziło z tego co pamiętam o napęd. Poprawcie mnie bo od razu mówię, że nie znam się a na kosztach eksploatacji tym bardziej. A przy kupnie używki warto było by wiedzieć ile jeszcze :lol:

I drugi:

http://moto.allegro.pl/bmw-f650-gs-dakar-i1831248808.html

Co prawda aukcja zakończona i skontaktować narazie też mi się nie udało ale może jeszcze stoi. Chyba, że ktoś z forumowiczów już kupił? Podany przebieg to 32 tys.km tylko, że to anglik, więc wiadomo mogą okazać się milami. No i konto na allegro chyba specjalnie pod motor. Co sądzicie? Jakieś nokauty na wstępny rzut oka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego pierwszego widziałem na żywo, ładna sztuka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(…)

38000 tys.km "przebiegu" to juĹź chyba trochÄ, szczegĂłlnie przy uĹźyciu "zgodnie z przeznaczeniem", kiedy ja teĹź miaĹbym taki zamiar. Z tego co czytaĹem na forum to przy okoĹo 40 tys.km jest pora na serwis w granicach 2 tys. PLN. Wiem, Ĺźe to zbyt ogĂłlne stwierdzenie i wszystko zaleĹźy, a chodziĹo z tego co pamiÄtam o napÄd. Poprawcie mnie bo od razu mĂłwiÄ, Ĺźe nie znam siÄ a na kosztach eksploatacji tym bardziej. A przy kupnie uĹźywki warto byĹo by wiedzieÄ ile jeszcze :lol:

To motocykl Peterki. Sprawdzony sprzęt, o ile się orientuję. :lol:

Jeśli chodzi o kwotę 2 tys. to pozajączkowałeś CSa z GSem/GSDakarem. W tym pierwszym producent zaleca wymianę napędu - koszty orientacyjnie j.w.

W granicach 40 tys. to GSy są dobrze dotarte i wtedy jest czas na serwis i owszem, ale ten co zawsze co 10 tys. i ew. dodatkowo na wymiany okresowe lub rozszerzony przegląd. To już z Peterką rozmawiaj co wg. planu serwisowego trzeba zrobić za te 2-3 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
poprzedni post mój, mindi

Trzyrazydwa = jeden raz w przywitalni wystarczy !. Sam się nie przywitałeś, a widzę, że Cię nosi tu i tam - ładnie to tak? :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×