Skocz do zawartości
martix35

Sprzedam F650

Recommended Posts

Myslałem, że taka sytuacja nigdy nie nastąpi, ale niestety jestem zmuszony sprzedać moją "eFkę" ;) Poniżej link do otomoto. Oczywiście cena jaka jest podana jest wywoławczą i do negocjacji. Dla forumowiczów będzie taniej.

http://otomoto.pl/bmw-f-650-M2895862.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to QWA, czarna seria

9.gif

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbroją się, ludzie, zbroją. A drugie to kryzys idzie Pany. ot, co.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaa, jasne, a w Bieszczady wszyscy przyfruną na F 800-tkach ;)

Czego oczywiście wszystkim życzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) Teraz to już zaczynam się martwić- Czy zostanie nam forum, gdzie każdy aktywny user jeździł i połowa jest bez moto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie też to nic wesołego, jak logowałem się na to forum (którego nawet po sprzedaży nie zamierzam opuszczać) to miałem nadzieje, że nie zamieszczę takiego ogłoszenia:( Niestety...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielka szkoda. ;) Myslalem, ze posmigamy cos razem kiedys. W koncu niedaleko mamy.

Powiedz - gdzie dorwales szybe i handbary? Bo potrzebuje cos do mojej wsadzic, a Looster jakos tak nie przemawia zbytnio. A oryginalne handbary sa za male i slabo chronia przed wiatrem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wielka szkoda. ;) Myslalem, ze posmigamy cos razem kiedys. W koncu niedaleko mamy.

Powiedz - gdzie dorwales szybe i handbary? Bo potrzebuje cos do mojej wsadzic, a Looster jakos tak nie przemawia zbytnio. A oryginalne handbary sa za male i slabo chronia przed wiatrem.

Były przy moto jak kupiłem, tylko handbary nie były założone. Teraz założyłem i nie naciesze się nimi długo:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byś chciał handbary sprzedać to walnij PM z ofertą. Moje, oryginalne BMW, są male i slabo chronia przed wiatrem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szkoda ;) nie nacieszyłeś się zbyt długo ,ale jak alik to pisał albo idzie kryzys albo ludzie się zbroją na coś innego :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam temat. Z racji że zależy mi na sprzedaży eFki obniżyłem cenę, która jeszcze może zostać poddana małej negocjacji :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ciągle aktualny.

Aukcja wygasła ale moto ciągle czeka na nowego kierownika.

Edytowane przez martix35

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj nastał ten dzień, smutny :( moja eFka zmieniła właściciela. Zostaje w Tarnowskich Górach, kupili go koledzy z serwisu MotoGarage, będę ją mógł odwiedzać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matrix, uchi góry. Jest zima. Pokombinuj, pochachmęć, pomanipuluj zwiń trochę kasy i na wiosnę będziesz miał nowe 2oo jak amen w pancerzu. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff dzięki za słowa otuchy, będę się starał aby na wiosnę coś nowego zawitało w moim garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No! I to jest właściwa postawa! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×