Skocz do zawartości
lcoo

Zamienię dolne mocowanie amortyzatora f650gs

Recommended Posts

Witam.

Jak w temacie, zamienię (lub sprzedam jak już zdobędę dla siebie) mocowanie amortyzatora, tzw. kości.

Mam w wersji niskiej, tj. wymiar między osiami otworów ma około 8cm, a potrzebuję o wymiarze poniżej 4 cm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno sam polowałem na krótkie do eFki - z powodzeniem. Szukaj u "złomiarzy" na Alledrogo, często wystawiają wahacze, z których mogą je odkręcić. Znajdziesz też na niemieckim ebayu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukałem na all..., na chwilę obecną cisza, mają ale te 8cm. Jutro jeszcze jeden sprzedawca ma sprawdzić wymiar jakie kości na na moto.

Cała zima pozostała do szukanie ;) .

A swoje sprzedałeś, czy leżą w garażu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te długie leżą i czekają na skompletowanie w czasie zimy zestawu obniżającego zawieszenie, który będę chciał sprzedać. Zostały mi do wymiany jeszcze stopki - centralna i boczna. Jeśli nie znajdę jakichś okazyjnych to pomyślę o wydłużeniu posiadanych i wtedy zostaną same kości do "wydania".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W innych wątkach próbowałem się dowiedzieć coś w tym temacie, ale nie uzyskałem konkretnych odpowiedzi.

Może wiesz ile rozmiarów jest tych "kości"? 8,5cm, 3,75cm i coś jeszcze, czy tylko te dwa? I czy ta część do której mocowany jest sam amortyzator pozostaje ta sama, czy jest różna dla ww wymiarów?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwróć uwagę, że mam eFkę, tzw. Funduro/Classic, a nie GS'a i wydaje mi się, że te elementy konstrukcyjnie różnią się w obu modelach. W moim zmieniają się tylko "kości" i stosowany był pierścień ograniczający skok amortyzatora.

Wszystko, co potrzebne znajdziesz tutaj: http://faq.f650.com/GSFAQs/Lowering_Kit_FAQ_GS.htm

Edytowane przez rampus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie szukaj na złomie, odezwij się do Ashanti z naszego forum. Przygarnęła mojego Dakara i jest dla niej za wysoki, szuka możliwości obniżenia. Do dzieła! Mam nadzieję, zę ten element da radę i obniży jej zawiechę.

Edytowane przez stoner

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli masz do Ashanti jakiś numer telefonu to prześlij na prv, gdyż zamówiłem już te kości, ale mogę to odkręcić gdyby coś.

Złapaliśmy już kontakt z Ashanti. Dziękuję Stoner za namiary.

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez lcoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×