Skocz do zawartości
Nowy1985

Zakup BMW 650

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Jako, że w sprawach motocyklowych jestem raczej laikiem w miarę możliwości prosiłbym was o pomoc w doborze motocykla, znalazłem kilka interesujących ofert. Dla mnie wszystkie wyglądają OK. Liczę jednak na waszą wiedzę i doświadczenie, pewnie już nie jeden motocykl w swoim życiu oglądaliście/kupowaliście a dla mnie jest to nowość. Nie ukrywam, że wybór motocykla jest chyba najprzyjemniejszą rzeczą jaka mi się przydarzyła :)

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że poprzez zdjęcia nie da się ocenić całość i wydać jednoznacznej opinii, ale mając wiedzę i doświadczenia pewne rzeczy można zauważyć, które ja na pewno bym ominął.

1) http://otomoto.pl/bm...s-M2982634.html

Jeden z BMW, który udało mi się znaleźć. Cena jeżeli będzie do małej negocjacji też jest dla mnie do przyjęcia.

Z góry dziękuje wszystkim za każdą pomoc. :)

Edytowane przez Nowy1985

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć niewiele szczegółów można się dopatrzeć. Lusterka nie oryginalne, sądząc po liczniku to sprowadzony z Wielkiej Brytanii, bądź Stanów.

Dobra cena, wart bliższego obejrzenia.

powodzenia w zakupach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak w sumie to polecam ten wątek:

http://f650gs.pl/topic/1069-nowosci-z-otomotopl/page__st__1340

Tam wstawiane i komentowane jest praktycznie wszystko co się pojawia w alledrogo i otomoto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Zwierz napisał zdjęcia kiepskie trudno więc wyłapać jakieś istotne szczegóły.Kierunkowskazy i lampa tylna akcesoryjne tłumik trochę czarny ale to nie musi motka dyskwalifikować.Jedyny sposób to zweryfikować osobiście najlepiej w towarzystwie jakowegoś kolegi co trochę jest w temacie.Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisali Koledzy powyżej. Poszukaj moto od kogoś z Forum, ostatnio jest duży ruch. Z Forum kupisz moto takie jakie jest - nie picowane, handlarz chce na tobie zarobić. Jakoś tak dziwnie jest, że motorki w Polsce w danym roczniku są tańsze niż za granicą, a ponadto zauważyłem inną dziwną prawidłowość: im motorek starszy, tym ma mniejszy przebieg.

Jeśli na Forum nie ma akurat takiego który by Tobie odpowiadał, to jednak warto zaczekać. Jeśli jednak będziesz chciał kupić moto od kogoś "obcego", to na oględziny umów się koniecznie z kimś z Forum, lub z kimś kto się na tym zna i patrzy na zakup bez emocji. Owocnych poszukiwań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Guzzi nawija jakby siedział na Forum od kilku ładnych lat. :beer: :lol:

No pięknie Mguzzi. Ledwie tutaj zawitałeś, a w kilku zdaniach oddałeś jedną z idei tego Forum. :)

Brawo! +1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz Nowy - chłopaki piszą Ci to, o czym Ci pisałem na forum aprilli:) Bierz od forumowicza a się nie zawiedziesz.

Jak posłuchasz to masz motocykl z "książką serwisową" - gratis, wzbogaconą o dokładne opisy usterek a czasem fotorelacje:)

Jeszcze jak tu Ci potwierdzą wyższość wtrysków nad gaźnikami to będziesz miał komplet wiedzy, BMW miało "wytrysk" chyba w tym samym

roku co Pegaso:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) a ponadto zauważyłem inną dziwną prawidłowość: im motorek starszy, tym ma mniejszy przebieg.

To Ty nie wiedziałeś, że powyżej pewnego wieku GS-y już ciągną tylko na wstecznym :-P

Nowy1985, jak poczekasz do wiosny, to będę sprzedawał swoje maleństwo :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×