Skocz do zawartości
milobass

Witam wszystkich on i off road'owców

Recommended Posts

Witam wszystkich posiadaczy GSów , kupiłem 2 tyg temu taki motórek sobie , zaczynałem od Yamahy FJ1100 przez, fazera, SVała i Tenerę dotarłem do zakupu f 650 gs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe Witaj z okolicy :lol:

opowiedz coś więcej o tych awariach - pociekły uszczelniacze na lagach? to się zdarza :P a hamulce to może cylinderki zapieczone i nieodbijały, albo za ostro hamujesz :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może napiszę tak , sprzęt z wyspy, co do zacisku to pompka się zawieszała, no ale już po ptokach, zacisk też musiałem wymienić bo uszczelniacz i gumy się zwęgliły :lol: na szczęście tarcza prosta ;) ale już wszystko przeczyściłem, a amor tylny pociekł ale już go naprawiłem poprzez wymianę ;) ale ogólnie sprzęcik fajny tylko jeszcze siedzenie muszę wymienić na wyższe , albo sam je przerobię :lol:

trzeba się zgadać na jakąś wyprawę integracyjną ;) ( do Administratora: proszę o emotkę PIWO :P )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słuszna uwaga :lol: z browarem

wstępnie się ustawialiśmy z Peterką na latanie sobota (ja jeszcze nie wiem czy mi czasem bardziej nie niedziela do południa) jak będą konkrety to napisze sie zdzwonimy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rano rano, bo wieczorem to co najwyżej :drinkbeer: :mrgreen:

... to do zobaczenia i zdrówko :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czemu ja jestem tak daleko od Was???? :beer:

z Gsem wszędzie jest blisko :lol: czuj się zaproszony :beer:

a tak przy okazji trzeba zorganizować jakąś GSmanię, co by każdy z forumowiczów miał okazję spaprać mordę :lol: :drinkbeer:

szacun dla Admina za błyskawiczną reakcję :mrgreen: --> :beer: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rano rano

Niedziela rano może być :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie Panowie ! niedziela 9rano - (chyba że będzie twuuu ulewa) potwierdźcie tutaj i dajcie punkt zbiórki ... jakby co to bede jutro dzwonił po Was

ps. właśnie! może jakiś pomysł na traske/cel/okolice ? jesli same asfalty to kolega z pracy się by chciał zabrać, ale to właśnie zależy, bo wiecie... ma zieloną kawe :oops: :lol: -->fotka niespodzianka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dokładnie Panowie ! niedziela 9rano - (chyba że będzie twuuu ulewa) potwierdźcie tutaj i dajcie punkt zbiórki ... jakby co to bede jutro dzwonił po Was

ps. właśnie! może jakiś pomysł na traske/cel/okolice ? jesli same asfalty to kolega z pracy się by chciał zabrać, ale to właśnie zależy, bo wiecie... ma zieloną kawe :oops: :lol: -->fotka niespodzianka

Wg http://tnij.org/pogoda_wrocek pogoda będzie super.

Punt zbiórki najlepiej gdzieś na południu, może Wysoka?

Co do asfaltów to od razu mówię, że mój Dakar demonem szybkości nie jest (nie to co GS Rebelki :P ) i dla Kawy może być troche nudno ;)

Ale się rozpisałem w Przywitalni zaraz mnie PietroAT spacyfikuje :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Punt zbiórki najlepiej gdzieś na południu, może Wysoka?

to może troszkę w prawo na BP.. tam gdzie wszyscy 2oo :lol:

Co do asfaltów to od razu mówię, że mój Dakar demonem szybkości nie jest (nie to co GS Rebelki ;) ) i dla Kawy może być troche nudno ;)

kolega dopiero zaczął poza tym to 250 więc bez obaw - On pewnie to samo by napisał :lol:

Ale się rozpisałem w Przywitalni zaraz mnie PietroAT spacyfikuje ;)

Pietro zdejmie gips i zacznie jeździć, to nie będzie miał czasu na takie pierdoły :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to może troszkę w prawo na BP.. tam gdzie wszyscy 2oo :lol:

Ha, w Twoje prawo a moje lewo :lol: BP - dla mnie bomba :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

peterka "Ale się rozpisałem w Przywitalni zaraz mnie PietroAT spacyfikuje :lol:" hahaha :lol: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

coś się mijamy telefonicznie :lol: w takim razie jutro BP (koło salonu BMW zresztą :lol: ) 9:00 i czekamy tylko 3min :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak przy okazji trzeba zorganizować jakąś GSmanię, co by każdy z forumowiczów miał okazję spaprać mordę :lol: :drinkbeer:

Jestem jak najbardziej za, choc wole jezdzic niz pić... ale z drugies strony nie ma to jak pijackie opowiesci motorowe. :beer:

Czemu tam we Wrocku was tak duzo koledzy? Dawac tu wiecej GS-ow do kuj-pom`a. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja powiem tak.. JAK dojde do zdrowia to moge zorganizować dla Nas tutaj obecnych na Naszym rodzinnym forum mały zjazd w Gdańsku. Przyjazd jak kto może pt/sob. Nocleg u mnie w domu - jest gdzie spać :) maszyny na terenie hacjendy za bramą. w Sobote jazda moją trasą tj trasa z Gdańska do Kartuz (ok70km) starą poniemiecką linią kolejową w 40% rozebraną po wojnie przez ruskich. Teren 40% Enduro, 10% szosa i 50% Enduro :D po drodze mijamy piękne kaszubskie krajobrazy, jeździmy wąwozami, lasem (dosłownie), polami, łąkami i w jednym miejscu ok 100m torami czyt. między szynami :) zachaczamy również o stary poligon, baze wojskową, i dwa duuuże tory crossowe. Jechałm tę trasą SAM rok temu i naprawde czad!!

Ale info puszcze znacznie wcześniej, również Wy podacie najbardziej pasujące Wam terminy.

po powrocie, wieczorem idziemy na potupaje :beer: lub zalegamy na chacie :beer: :) w Nd wyjazd :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super propozycja, daj koniecznie znać w "dziale do umawiania" jak już będzie się plan urzeczywistniał :D

...osobiście ciężko będzie z czasem, ale będe obserwował terminy... może przy jakieś okazji, przy pomyślnych wiatrach, udałoby mi się być akurat na pn kraju

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będę wiedział trochę wcześniej (jakieś 3 tyg. przed) i nie będzie to w drugiej połowie lipca to Możecie na mnie liczyć. Poza tym chciałem nadmienić, że na 90% wybieram się na Heinekena :-), jeszcze nie wiem czy na moto czy nie, wszystko zależy od tego czy Małżonka zaszczyci mnie Swoją obecnością :D (mamy dwa psy, na motor nie wejdą). Jeżeli Ktoś z Was się też wybiera lub będzie w tym czasie w pobliżu to można by się spotkać w jakieś przedpołudnie na motocyklach lub wieczorem na koncercie przy namiotach z :drinkbeer:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważyłem, że wszedłem na dział powitań i tego nie uczyniłem zachowując się jak skończony burak. Witam Cię Milobass :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na heinekena ja tez sie chce wybrac - mam nadzieje, ze na moto, bo malzonka chyba nie bedzie jechac bo stan blogoslawiony zobowiazuje . Mam nadzieje, ze terminy dopisza i uda sie dojechac na moto, bo tak naprawde to wybieram sie na Openera od poczatku, a jeszcze nigdy mi sie ni udalo :D

ps. sorki PietoAT - wiem, ze to przywitalnia, ale nie chce mi sie zakladac nowego tematu dla krotkiej notki. Wybacz stary :).

Co do imprezki w 3miescie to jestem za, ale tez musze wiedziec troszke wczesniej. Pomysl wydaje sie sprawdzony i godny próby. Oj dałbym sie namówic :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rok temu na Openerze były świetne zespoły praktycznie człowiek musiał podejmować trudne decyzje typu - na którą scenę teraz iść + jeśli jedziecie i macie opcje pola namiotowego - polecam - niezapomniane, czasem ocierające się o survival miłe wspomnienia. :D Ja też postaram się być (narazie niepewny urlop) i jeśli wszystko wypali nie będę cisnął się w pociągu i użyję swoich dwóch kółek :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×