Skocz do zawartości
karolsieradz

Problem z Boxer Parts

Recommended Posts

Witam

W poniedziałek złożyłem zamówienie na 4 części do mojej eFki. Do dzisiaj nie widzę aby zamówienie widniało w zakładce "Twoje zamówienia" mojego konta. Czy tak ma być ? Próbowałem się w jakiś sposób skontaktować ze sklepem,lecz bezskutecznie. Na stronie jest tylko adres mailowy,na który napisałem tego samego dnia wiadomośc - do tej pory cisza. Właścicielem sklepu jest firma Mototec z Poznania,ale po dodzwonieniu się na numer podany na stronie jakaś kobieta mnie zbyła, kazała szukać kontaktu na stronie i odłożyła słuchawkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w ubiegłym tygodni zamówiłem u nich manetki i uszczelkę pod korek oleju. Info zwrotne o realizacji zamówienia dostałem po tygodniu, gdy skompletowali zamówienie... Ogólnie od zamówieni ana www , na dostawę czekałem ponad 1,5 tyg...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale powinno pisać, że zamówienie przyjęte

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ci goście są nieźle zakręceni, pewnie cały czas zjarani :-)

Najśmieszniejsze jest to, że nawet poznaniacy nie mogą podjechać sobie osobiście po odbiór towaru, tylko musimy czekać na pocztę :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właściciel bardzo miły, ale jakaś rzeźba tam odchodzi. Trochę trwało nim doczekałem się na sprawny elektrozawór do olejarki.

Boją się klientów przyjeżdżających, czy cóś?

Lepiej zamówić w BMW, te same ceny, a towar dotrze sprawniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja u nich zamawiałem, nie było problemów, poszło sprawnie... Przez serwis w Czewie też zamawiałem, ceny takie same, tyle, że z BoxerParts mam na miejscu, a do serwisu musiałem sie fatygować... Spokój i opanowanie przy zamawianiu i czekaniu zawsze wskazany... Może zadzwoń jeszcze raz Karol i spokojnie dopytaj, albo poczekaj, może samo wyjdzie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze zona nie zyczy sobie jak beda ludzie z buciorami do chaty przychodzic? Albo on taki pustelnik jest?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z własnego doswiadczenia wiem, że sprzedaż na miejscu przeszkadza pracować... Co chwile ktoś wchodzi, marudzi, zadaje pytania, rozprasza... i wiecie jak jest "nie ma kiedy taczki załadować i trzeba pustymi smigać"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zaszkodziłoby gdyby podali jakiś telefon konkatowy do siebie. Bardzo by to usprawniło kontakt. Znalazłem jakiś zadzwoniłem - widocznie moje Fo Pa !. W końcu po długich poszukiwaniach znalazłem numer kontaktowy do nich. Może się komuś przyda 602644667. Zadzwoniłem i najprawdopodobniej jest jakiś błąd na stronie,bo nie zatwierdza zamówień pozostaje czekać. Gdybym miał salon BMW u siebie w mieście,to od razu bym tam poszedł z numerami częsci..

Edytowane przez karolsieradz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×