Skocz do zawartości
Bartek

na czym trenować..

Recommended Posts

hej..

najpierw pytanie do tych co korzystali z różnego rodzaju szkoł doszkalających:

na jakich maszynach trenowaliście?

chodzi mi głównie o treningi na off, ale jeśli ktoś robił szosowo-torowe kursy to też będzie to jakaś wskazówka.

Napiszcie proszę jaka była marka/pojemność maszyny.

Dla tych co nie byli a mają jakąs tam wiedzę na w/w temat - podpowiedzcie za czym ew się rozglądać - ma być tanie, proste w budowie i obsłudze, lekkie a przy okazji pomóc w nauce jazdy terenowej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ma być tanie lekkie i pomóc w nauce jazdy terenowej to polecam Yamahę dt 125. Niesamowita frajda z jazdy off. Ja mam egzemplarz jeszcze zablokowany (chyba) i czasami czuję braki mocy, ale można sie przyzwyczaić. W każdym razie 90 kilo w terenie uciągnie, jest lekkie zwrotne, fajnie się jeździ po "oranym". Generalnie jak narazie zewsząd wyjechałem (no może poza dzisiejszym bo pękła mi linka sprzęgła i pechowo zgasł centralnie w błocie:) więc mam okazję się przekonać czy jest tani w naprawach).

Porównywalne są (jeżeli chodzi o 125)kawasaki kmx albo suzuki dr, jednak naczytałem się kiedyś, że detetka jest bardzo dobra, a porównania za kierą nie miałem, więc ocenić nie mogę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja także pierwsze kroki robiłem na DT 125 (2000 rok) tyle że w pełni odblokowana i wydech, dyfuzor wsadzony Gianneli, około 28 koników. Moto lekkie, cholernie zrywne (przykryło mnie przy ostrym starcie) 6 biegów, rozpędzałem ją do 130/h, polecam zobaczyć filmiki "Yamaha dt 125" naprawdę sporo frajdy na off-ie;) POLECAM.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×