Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.

Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu, więc pomyślałem że najwyższy czas się przedstawić. Co prawda maszyny jeszcze nie mam. Prawko zdałem w listopadzie, więc i doświadczenia brak. Pierwszy raz usiadłem na motorze w roli kierowcy na kursie prawa jazdy...

Oczywiście planuję zakup motocykla. Uparłem się niestety że jak mam coś kupić to będzie to właśnie 650 gs, a że te motocykle są stosunkowo drogie (oczywiście nie mam na myśli że swojej ceny nie są warte) to jeszcze sobie poczekam na tą przyjemność. Zwłaszcza że studiowanie też trochę kosztuje.

W każdym razie będzie mi bardzo miło wejść kiedyś w posiadanie tego motka.

Pozdrowienia z Małopolski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to szukaj, szukaj, dodawaj ułamki, kup sprzęta i w czerwcu widzimy się w Bieszczadach na żywo!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za miłe powitanie :)

witaj, pomyśl może o F 650, są sporo tańsze od GSów

Początkowo o tym myślałem, lecz zniechęcił mnie ten artykół http://motoforum.pl/334/f650.html . Chyba że masz na myśli jeszcze jakiś inny niż cs?

Nie wiem czy mogę tu o tym napisać, ale przyznam że jakiś czas temu myślałem jeszcze o xj600 diversion. Jest dużo tańsza, więc mógłbym ją wcześniej zakupić i nabyć troszkę umiejętności, co by gs'a nie katować jako pierwszego moto. Co o tym myślicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za miłe powitanie :)

Początkowo o tym myślałem, lecz zniechęcił mnie ten artykół http://motoforum.pl/334/f650.html . Chyba że masz na myśli jeszcze jakiś inny niż cs?

Nie wiem czy mogę tu o tym napisać, ale przyznam że jakiś czas temu myślałem jeszcze o xj600 diversion. Jest dużo tańsza, więc mógłbym ją wcześniej zakupić i nabyć troszkę umiejętności, co by gs'a nie katować jako pierwszego moto. Co o tym myślicie?

....jeśli czekanie na GSa ma się zbytnio przedłużyć ze względów finansowych,to kup coś tańszego,szkoda życia,ale jeśli finanse Ci na to pozwolą,zdecydowanie BeEmKa na pierwszy ( i nie tylko ) motogen nadaje się znakomicie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za miłe powitanie :)

Początkowo o tym myślałem, lecz zniechęcił mnie ten artykół http://motoforum.pl/334/f650.html . Chyba że masz na myśli jeszcze jakiś inny niż cs?

Nie wiem czy mogę tu o tym napisać, ale przyznam że jakiś czas temu myślałem jeszcze o xj600 diversion. Jest dużo tańsza, więc mógłbym ją wcześniej zakupić i nabyć troszkę umiejętności, co by gs'a nie katować jako pierwszego moto. Co o tym myślicie?

Nie miałem na myśli BMW CS 650, tylko BMW F 650, produkowany ca. od 1994 do 1999 r,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małopolska rośnie w siłę! Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×