Skocz do zawartości
Snaps

Chcę kupić mój pierwszy motocykl.

Recommended Posts

Psie od razu, osioł albo kuc to max... ;)

Ej, ej, ej, przy moim wzroście to czego bym nie dosiadł to nie ma szału. Poza tym stara eFka jest wyższa od GS-a.

Z resztą, skoro jest wygodnie to w czym problem? Motocykl jest do jazdy, a nie do wyglądania ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tak na serio, to dla osoby moich gabarytów, które moto byłoby najodpowiedniejsze? Myślałem o klasycznej eFce ze względu na cenę i wielkość (ST są zdaje się nieco mniejsze).

Zaznaczę, że chciałbym na razie jeździć po asfalcie, aczkolwiek w lekki teren (szuter) też czasem wyskoczyć w miarę własnych umiejętności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No serio, ja mam 198-201cm w zależności kiedy się mierzę ;) i jakoś jeżdżę w trasy i to z pasażerem, dyskomfortu nie odczuwam. Podwyższyłem kierownice o 35mm, siodło o jakieś 4-5cm i zmieniłem sprężynę amortyzatora na twardszą. Jedynie szybka za niska, ale pracuję nad tym. Nie ma co dywagować, przymierz się.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale tak na serio, to dla osoby moich gabarytów, które moto byłoby najodpowiedniejsze? Myślałem o klasycznej eFce ze względu na cenę i wielkość (ST są zdaje się nieco mniejsze).

Zaznaczę, że chciałbym na razie jeździć po asfalcie, aczkolwiek w lekki teren (szuter) też czasem wyskoczyć w miarę własnych umiejętności.

Jestem podobnych gabarytów. Podobieństwo zmniejsza tylko ilość kg ;)

Tak na serio, to F800GS jest zrobione 'na miarę'. Na pozostałych endurowatych BMW czuję się za duży. Dlatego następny sprzęt to będzie F800GS albo DL650 (bo V-srom mi się zajbi$#$ podoba i fajnie jeździ). Możesz się też przymierzyć do Dakara.

A w 100% zgadzam się z ostatnim postem Rampusa "Motocykl jest do jazdy, a nie do wyglądania". Dlatego jeżdżę F650GS :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×