Skocz do zawartości

Dave

Administrator
 • Zawartość

  3983
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8

Dave last won the day on 16 Lipiec 2018

Dave had the most liked content!

Reputacja

4062 Excellent

O Dave

 • Tytuł
  Maiordomus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Motocykl
  R1200GS "Ziarko"

Ostatnie wizyty

1768 wyświetleń profilu
 1. Dave

  [S] Sprężyny przód F800GS

  Ogłoszenie aktualne. Gdyby ktoś potrzebował na zimowe dłubanie.
 2. Ogłoszenie nieaktualne. Zamykam temat.
 3. Płyta aktualna.
 4. Dave

  Прогулка po Gruzji...

  Przesadny optymizm [emoji53]
 5. Dave

  Прогулка po Gruzji...

  Raczej manganu A same kolejki stanowią atrakcję turystyczną, bo od czasu budowy w 1954 działają bez renowacji.
 6. Dave

  Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

  Dyski oczywiście są. Choćby WD podsunięty przez Piotrka. Funkcja której szukasz nazywa się OTG. Ja mam nawet z wyświetlaczem, na którym mogę wybierać choćby pojedyncze pliki. Ale @artex dobrze gada. Zapomnij o takich wynalazkach. Kup 2-3 karty class 10 o możliwie dużej pojemności (zależy co obsługuje Twoja kamera). 1 - dyski bardzo nie lubią wstrząsów. 2 - gigantyczna różnica w objętości kart vs dysku z kablami, itp. 3 - koszt zakupu kilku kart i tak będzie niższy niż dysku, którego nie wiadomo czy jeszcze użyjesz (nie liczyłem, ale tak obstawiam) Zabierz coś w tym rodzaju (zależnie od złącza w telefonie i obsługi kart, które potrzebujesz): I będziesz mógł na szybko, na telefonie obejrzeć wieczorem nagranie. I zwolnić miejsce jak coś będzie do wywalenia.
 7. Dave

  motocyklowy GPS

  Maps.me czyli zielone.
 8. Dave

  motocyklowy GPS

  Maps.me
 9. Dave

  Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

  Mniejsza o kolejkę. Nagroda była tego warta
 10. Raczej nie warto. Tam jest informacja, czy bateria OK, czy do wymiany. Nie dowiesz się ile % jej zostało. Jak nie masz problemów, to bez sensu przepłacać
 11. No można Mam fotkę wyświetlacza urządzenia, jak czytali moje. A przy okazji - nie wiem czy wiesz, że da się wyświetlić na komputerze motocykla (mowa o K25, inne nie wiem) temperaturę opon
 12. Najwyraźniej się nie zrozumieliście... Oni Tobie mówili, że nie potrafią wpisać Ci czujników do kompa. Ty ich powinieneś pytać o odczytanie IP czujników (nie wpisanie do motocykla!!!!). Urządzenia, które do tego służą, do czujników samochodowych, odczytują IP i inne parametry (jak stan baterii) również z czujników motocyklowych. Może się zdarzyć, że nie wszystkie, ale wg. mojej wiedzy "uniwersalność" urządzeń do odczytu jest powszechna. "Zresetowanie / zatwierdzenie" czujników w motocyklu mogę Ci zrobić, ale wtedy to już byś musiał trasę do Warszawy planować. Jak będziesz w W-wie, to mogę Cię też zaprowadzić do wulkanizacji, gdzie mi odczytali. Swoją drogą był to 'pierwszy z brzegu', do którego zajechałem.
 13. To masz pretekst, żeby zrobić wyprawę życia. Jeżeli zdecydujesz się na szalone 29km, to choćby tutaj Ci to odczytają:: https://www.google.pl/maps/place/Serwis+Opon+Sulima/@51.421051,21.992028,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xdeb185305b05dea6!8m2!3d51.421051!4d21.992028 Jest sporo wątków z poradami namiotów, sprzętów biwakowych, itp. Koniecznie sprawdź przed podróżą A jeżeli nie, to trzeba chwycić za telefon i zadzwonić do 5 z pewnie 138 wulkanizatorów w okolicy.
×