Skocz do zawartości
marekck83

Suzuki GS550EF

Recommended Posts

Witam. Koledzy, mam możliwość posiadania takiej maszyny. motor jest z 84r. przebieg 61tys.km. Według właściciela jest na chodzie, wymaga tylko wymiany tylnej opony i nowego aku(wg wlaściciela). Facet chce się zamienić na samochód którego prawie wcale nie używam, ale czy warto zamieniać 15letnie auto na prawie 30 letni motocykl?fakt że samochód nie jest ideałem i rozwiązało by to problem ze sprzedażą. Czy miał ktos z was do czynienia z takim sprzętem? Na co zwrócić uwagę? Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz trupa a chcesz zmianic na padło. Twoja decyzja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to sie nie wpierniczaj, wystaw auto i czekaj na klienta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli lubisz grzebać w garażu i traktujesz to hobbystycznie, to się zamieniaj :)

Oczywiście może się okazać, że motek nie wymaga wielkich nakładów czasowych i finansowych, ale zawsze lepiej brać pod uwage najgorszą mozliwość :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

starszy niż 25 lat... zółte blachy możesz załatwiać... ale cóż będą Cię kustoszu wołać...

A tak na poważnie

+ proste moto gaźnik brak elektroniki

- wielka niewiadoma co do stanu technicznego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym brał, jakby mi na aucie nie zależało ;) I traktował jako projekt do odrestaurowania :) Mozesz fajnego klasyka z niego zrobic ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stare to są dobre skrzypce i wino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stare to są dobre skrzypce i wino

i to niezawsze :D

Edytowane przez rPiotrek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam nie wiem ale to jakbyś

zamienił rozwolnienie na zatwardzenie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy, odpuszczam sobie, raz że motocykl był malowany, dwa, że facet sam chyba nie wie co to jest, twierdzi, że ma ponad 100KM, tymczasem grzebiąc w googlach wyczytałem że coś koło 64. Także temat zamknięty, czekam cierpliwie na kupca na auto. Dzieki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×