Skocz do zawartości
Sk0czek

F650 GS rocznik 2008

Recommended Posts

Hmmm... Wiedziałem, że nie zostanę zasypany lawiną ofert kupna, ale spodziewałem się chociaż jakiegoś komentarza, pytań itd.

Czy naprawdę temat jest tak mało interesujący :-o ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CCC czyli Cena Czyni Cuda

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CCC czyli Cena Czyni Cuda

Pawle, dzięki za komentarz

Przeglądałem oferty na mobile i moja cena nie jest wcale wygórowana. Do tego sprzęt jest na miejscu, zarejestrowany, serwisowany, historia do sprawdzenia, w miarę niski przebieg, zadbany... Mógłbym tak długo pisać :)

Czy mógłbyś jako tzw. fachura coś podpowiedzieć na temat tej ceny? Może lepiej na priw, żeby kupujący nie widzieli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wbrew pozorom rynek jest bardzo płytki i ciężko będzie Ci ten motocykl sprzedać . Ja miałem 3 chętnych , 2 było hochsztaplerami z angli (przynajmniej tak pisali ) , no i jednego który przyszedł kupić ale sprawa się przeciągnęła , pewnie z mojej winy bo brak było ważnego dowodu i podbitej książeczki serwisowej. Zrobiłem to na następny dzień ale chyba wzbudziłem obawy co do swojej wiarygodności i na trzeci dzień był telefon z rezygnacją . Oczywiście stanęło na cenie niższej niż w ofercie a jeszcze była próba zejścia niżej czyli po mojemu CCC.

PozdrawiaM i powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rynek na małe twiny jest płytki - ludzi fascynuje moc, "poręczność", możliwość wjazdu "w teren", gdy tymczasem F800 jest jak SUV.

IMO F650GS Twin to model, chyba jedyny w BMW, który należy się liczyć z faktem, iż trzeba go będzie odsprzedać z dość dużą stratą finansową, jesli kupuje się nowy/prawie nowy/płacąc za jakość.

A niesłusznie, bo to bardzo fajna, przewidywalna maszyna do nawijania kilometrów. Oczywiście nie będziemy nim "pycić" autostradami po 160 nie czując prędkości, oczywiście, że nie pojezdzimy sobie z przyjemnością na torze crossowym... ale - jako scrambler - wyśmienity. Jeśli miałbym kupić maszynkę do tego celu - zarabiania na siebie - powaznie bym się zastanowił właśnie nad nim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego sprzęt jest na miejscu, zarejestrowany, serwisowany, historia do sprawdzenia, w miarę niski przebieg, zadbany...

Czy mógłbyś jako tzw. fachura coś podpowiedzieć na temat tej ceny?

Nie jestem fachurą, poprostu co roku udaje mi sie sprzedać motocykl i kupić inny. Jeżeli telefony się nie urywają to stawiam na cenę. Wszystko to co napisałes o swoim motocyklu jest na pewno prawdą ale weż pod uwagę to co pisał Alik, mały twin szybko traci na wartości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym tam sobie takiego sprzęta sprawił. Ale niestety za kilka latek jak cena spadnie o połowę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo niestety nie ma co ukrywac ale w takiej cenie bądx podobnej (czyt: niewiele trzeba dołożyć) mozna kupic motocykle bardziej uniwersalne, a że niektórzy przekonają się że te własnie bardziej uniwersalne nie sa wcale lepsze to insza inszośc, ale takie jest własnie prawo rynku.

Na mój gust w takich pieniądzach wolałbym o stokroc kupić np mała Tenerke XT660Z, ze względu na wyglad i walory zawieszeniowe i przydatnośc terenowa, ale będąc juz po posiadaniu takiej Tenereki i znając mozliwości jej silnika, które sa nijakie - moje zdanie jest troszke inne, co nie zmiania faktu, że JA osobiście nie kupiłbym małego Twina naprawdę wolałbym dołozyć kilka tyś i kupić 800-tke

mimo wszystko powodzenia w sprzedaży.

Aaaa i nie zapomnij że masz motocykl z Anglii i potencjalni kupujacy wiedza/domyślają sie że taniej kupiłes (bo angole sa be) i tak tez powinienes taniej im sprzedać ;-)

Dzisiaj nie problem jest sprzet kupic, sprzedac i to w dobrej cenie, to jest sztuka! Powodzenia! ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj nie problem jest sprzet kupic

Eeeee z tym też różnie bywa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... Wiedziałem, że nie zostanę zasypany lawiną ofert kupna, ale spodziewałem się chociaż jakiegoś komentarza, pytań itd.

Czy naprawdę temat jest tak mało interesujący :-o ?

Cześć,

jestem własnie w trakcie przeglądania ofert, jeden gs650 z 2008 roku, który oglądałem wcześniej jest już sprzedawany...

Cena owego była akceptowalna, aczkolwiek było małe "ale" oraz mój brak czasu.

w niedzielę wyjeżdżam na tydzień poza granicę kraju, więc nie będę niedostępny.

Jeżeli oferta będzie nadal aktualna a cena niezaporowa, motór z dokumentami i niewymęczony... możemy pogadać.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarz i sugestie!

Rzeczywiście polski rynek na tego typu sprzęt jest dość płytki. Jest to dla mnie paradoks, jeśli weźmie się pod uwagę jakość dróg, korki i znikomą ilość torów. Ale nieważne, to jest trochę akademicka dyskusja ;)

Ja w każdym razie jeśli wrócę do jazdy na 2oo, na pewno będzie to coś podobnego do GS-a, jeśli nie on sam :)

Pozdrawiam serdecznie :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

jestem własnie w trakcie przeglądania ofert, jeden gs650 z 2008 roku, który oglądałem wcześniej jest już sprzedawany...

Cena owego była akceptowalna, aczkolwiek było małe "ale" oraz mój brak czasu.

w niedzielę wyjeżdżam na tydzień poza granicę kraju, więc nie będę niedostępny.

Jeżeli oferta będzie nadal aktualna a cena niezaporowa, motór z dokumentami i niewymęczony... możemy pogadać.

Pozdrawiam

Witaj!

Wszystkie dokumenty są, co do wymęczenia, to nie zauważyłem żadnych objawów :)

Jeśli nic się nie zmieni w temacie sprzedaży, to proponuję skontaktować się po Twoim powrocie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×