Skocz do zawartości
kris_pp

Witam wszystkich użytkowników "miłośnik offroad-u"

Recommended Posts

Witam,

z perspektywy jednośladu... widać różnicę.

Daj znać jak coś wypatrzysz.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do bajer

Tematu nie zgłębie jednym postem, ale jest tak są quadowcy i Quadowcy. Ci pierwsi mają coś takiego jak kodek quadowcy http://www.atvpolska...php?f=11&t=4514

Ci drudzy mają wszystko w 4literach.

Jak się domyślacie ja należę do tych pierwszych, stąd akcje które robimy w swoim regionie typu:

sprzątanie lasu

akcja charytatywna dla bezdomnych psów

Itp.

Kończąc naprawdę krótką wypowiedž na ten temat, a jest to temat rzeka, mnie też irytują Ci co na pełnym gwizdku przelatują obok pieszych.

Co do niszczenia lasaów to Ci co twierdzą że quadowcy są winowajcami chyba nigdy w lesie nie byli. Wycinka drzew na szeroką skalę i ich wywózka powoduje tyle zniszczeń że quady, motory, psy, piesi, a nawet jeżozwierze nie są w stanie choćby chcieli w 5% takich zniszcżeń dokonać.

Itp....... Itd....

Zdarza się że jestem czasami w lesie ;)

A tak na serio to zapraszam Cie kolego do mojego leśnictwa . I dużo nawet nie trzeba będzie chodzić a zobaczysz młodnik olszowy po wizycie "dobrych"Quadowców i zrąb na pow, 2,85ha wykonany wiosną 2012r na którym są już posadzone piękne modrzewie, sosny , lipy, klony i domieszki biocenotyczne (śliwy, grusze, czereśnie) i wyobraź sobie że posadzili to "źli" leśnicy.

A tak na marginesie to jak nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadaj. W zasadzie to na te Twoje "wypociny" miałem nie odpowiadać ale nie wytrzemałem.

Pozdrawiam i witam na forum. I może uda nam się kiedyś spotkać i przy małym zimnym wymienić nasze poglądy, doświadczenia. Tylko przygotuj się troszkę bardziej merytorycznie.

ZWIERZ

Edytowane przez ZWIERZ
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdarza się że jestem czasami w lesie ;)

A tak na serio to zapraszam Cie kolego do mojego leśnictwa . I dużo nawet nie trzeba będzie chodzić a zobaczysz młodnik olszowy po wizycie "dobrych"Quadowców i zrąb na pow, 2,85ha wykonany wiosną 2012r na którym są już posadzone piękne modrzewie, sosny , lipy, klony i domieszki biocenotyczne (śliwy, grusze, czereśnie) i wyobraź sobie że posadzili to "źli" leśnicy.

A tak na marginesie to jak nie masz o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadaj. W zasadzie to na te Twoje "wypociny" miałem nie odpowiadać ale nie wytrzemałem.

Pozdrawiam i witam na forum. I może uda nam się kiedyś spotkać i przy małym zimnym wymienić nasze poglądy, doświadczenia. Tylko przygotuj się troszkę bardziej merytorycznie.

ZWIERZ

A ja jednak uwazam, ze trzeba dac koledze szanse :) Wszedzie, w kazdej "kategorii zyciowej" mamy tych "dobrych" i tych "zlych" - takze w "rodzinie" quadowcow... sa cholery nieokrzesane, ktorym trzeba zabronic kluczyka do stacyjki wlozyc ale sa takze tacy jak nasz tu oto kolega, ktory walczy o szacunek dla tych "dobrych" ;-) dlaczego tak mowie... mielismy tutaj takie fajniutkie miejsce do off-a, ktore zostalo zablokowane przez policje poniewaz przyjechali ci "zli" krosowcy (motocyklisci!) i zorali co sie dalo - ludzie sie wkurzyli i zamkneli (kto na tym najbardziej ucierpial? - my - ci "dobrzy") teraz walczymy o to aby innych miejsc nie pozamykali wlasnie z tych samych powodow - w ostatni weekend bralismy udzial w rajdzie offo-wym i pierwsza rzecza o jakiej organizatorzy mowili i uczulali to, to aby przejezdzac z kultura, zwlaszcza gdy sie mija ludzi, konie etc. w lesie a takze nie zjezdzac z wyznaczonej trasy i nie orac lasu bo to chamstwo! Wiekszosc sie dostosowala i jezdzilismy w pelniej symbiozie z przyroda, kiedy to jeden z uczestnikow postanowil przejechac na kole obok pani z psem spacerujacej po lesie - i juz problem - skargi, grozby ze na nastepny rok nie ma na co liczyc etc...ehhh dlugo by wymieniac - podsumowujac chce tylko powiedziec, ze trzeba dac koledze szanse "bo to dobry quadziak jest" :roll: a tak a'propos Kris - kup sobie w koncu tego Dakarka :beer: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jednak uwazam, ze trzeba dac koledze szanse :)

A czy kolega nie dostał szansy? Został pięknie przywitany, nikt go z forum nie przegania.

A że wypisuje rzeczy z którymi nie do końca się zgadzam, to mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Bo jeszcze ktoś gotów pomyśleć że to prawda.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy kolega nie dostał szansy? Został pięknie przywitany, nikt go z forum nie przegania.

A że wypisuje rzeczy z którymi nie do końca się zgadzam, to mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Bo jeszcze ktoś gotów pomyśleć że to prawda.

Nie no oczywiscie, ze masz prawo wypowiedziec swoje zdanie jak najbardziej... :) i ja sie nawet z nim (tym zdaniem) zgadzam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×