Skocz do zawartości
kris_pp

Witam wszystkich użytkowników "miłośnik offroad-u"

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Na dzień dzisiejszy nie mam żadnego jednoślada :( natomiast przymierzam się do F650GS DAKAR.

Z offroad-em jestem związany już dobrych kilka lat, natomiast cały czas jako użytkownik quada Honda Rincon, jedynego słusznego oczywiście w mojej opinie.

Należę do squadu PingwinSquad; raz na rok wybieramy się na wyjazd zagraniczny; byliśmy w Rumunii i Albanii, w tym roku również okolice Bałkanów. Oczywiście prócz wyjazdów zagranicznych jeździmy po Polsce oraz pojawiamy się na polskich zawodach typu MTRally lub GER, itp.

Pozdrawiam Krzysiek

www.pingwinsquad.pl - jeśli nie można proszę moderatora o usunięcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Można, można!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lewa w górę..

aczkolwiek na quadzie można i prawą i nogi i inne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

można i 2oo i 4oo i ..... sześć :)

filmik super :beer:

Edytowane przez marycha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za przywitanie teraz to już przejdę do zakupów i pytań; a dalej to czas pokaże ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

quadem jeździsz powiadasz :twisted:

to przez niektórych quadowców kierownicy 2oo mają przerąbane jak wjadą w las :-D no nieładnie, nieładnie :-D

generalnie mówi się o quadowcach, że jeżdżą na 4oo bo mają zakłócony zmysł równowagi i nie utrzymają się na 2oo, prawda to :?: :mrgreen: :lol: :P :beer:

Edytowane przez bajer
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do bajer

Tematu nie zgłębie jednym postem, ale jest tak są quadowcy i Quadowcy. Ci pierwsi mają coś takiego jak kodek quadowcy http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=4514

Ci drudzy mają wszystko w 4literach.

Jak się domyślacie ja należę do tych pierwszych, stąd akcje które robimy w swoim regionie typu:

sprzątanie lasu

akcja charytatywna dla bezdomnych psów

Itp.

Kończąc naprawdę krótką wypowiedž na ten temat, a jest to temat rzeka, mnie też irytują Ci co na pełnym gwizdku przelatują obok pieszych.

Co do niszczenia lasaów to Ci co twierdzą że quadowcy są winowajcami chyba nigdy w lesie nie byli. Wycinka drzew na szeroką skalę i ich wywózka powoduje tyle zniszczeń że quady, motory, psy, piesi, a nawet jeżozwierze nie są w stanie choćby chcieli w 5% takich zniszcżeń dokonać.

Itp....... Itd....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stąpasz po kruchym lodzie :-)

A co na wypowiedz kolegi np kolega Zwierz? :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do bajer

Ci drudzy mają wszystko w 4literach.

Jak się domyślacie ja należę do tych pierwszych, stąd akcje które robimy w swoim regionie typu:

sprzątanie lasu

akcja charytatywna dla bezdomnych psów

Itp.

Kończąc naprawdę krótką wypowiedž na ten temat, a jest to temat rzeka, mnie też irytują Ci co na pełnym gwizdku przelatują obok pieszych.

Co do niszczenia lasaów to Ci co twierdzą że quadowcy są winowajcami chyba nigdy w lesie nie byli. Wycinka drzew na szeroką skalę i ich wywózka powoduje tyle zniszczeń że quady, motory, psy, piesi, a nawet jeżozwierze nie są w stanie choćby chcieli w 5% takich zniszcżeń dokonać.

Itp....... Itd....

Witaj :beer:

Tematu nie zgłębię - każdy moze mieć swoje zdanie oczywiście ale nie należy mylić pojęcia "gospodarki leśnej" z "dziką jazdą" po lasach a las to nie tylko drzewa i drogi ale takze zwierzęta - cały złozony ekosystem - a po wycince drzew jednak się zalesia - "naprawia" - pozyskanie drewna jest wpisane w gospodarkę i "szeroka skala" to pojęcie względne - lesistość Poski wzrasta a nie maleje - ze nie wspomnę o zagrożaniu pożarowym i powszechnym śmieceniu - niestety :evil: -a w lasach bywam i to czesto :-P Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszy mnie fakt, że należysz do tych normalnych Quadowców, niemniej jednak to quadowcy przeorali 5 hektarów mojemu teściowi tuż przed żniwami i miał niezłe straty, a nie motocykliści :P ale powtarzam, że dobrze, że należysz do tych normalnych :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×