Skocz do zawartości
Kornel

Prośba o pomoc, może ktoś oglądał

Recommended Posts

Łańcuch mi się nie podoba. Na jednej fotce wygląda jakby pordzewiały i z blokującymi się ogniwkami. No i pytanie o opony. Te wyglądają na lekko zajeżdżone, a nie wiem czy to są fabryczne. Jeżeli nie, to wygląda, że to już min. 2-gi komplet, a więc bliżej 30 tys km. niż 17 tys.

Trzeba by obejrzeć na żywo, bo jakby nieco odpicowany do sprzedaży...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega z Poznania ma rację co do łańcucha, dodam brak orginalnej śruby prawej maskownicy (obok kierunku). Porysowana obudowa liczników, breloczek tam nie sięga :-D.

Troszeczkę bawię się fotografią i na tym przykładzie można się nauczyć jak zrobić zdjęcia motoru aby nie było widać zbyt dużo (ważnych) szczegółów :geek:.

Moje opony są podobne i drugie w kolejności ale ja mam 42kkm. Motor prezentuje się ładnie, trzeba jechać z kimś jeszcze na oględziny coby w razie czego odradził jak się napalisz.

Mądrego zakupu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszecie o oponach, że padaki. A nie przyszło wam do głowy, że nie wszyscy zmieniają gumki z powodu zużycia tylko dlatego, że im nie pasują? Albo z powodu uszkodzenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za wpisy. Ja mam problem, bo się nie bardoz umiałbym zrobic oględziny.

Nawet wybrałem się dziś na Śląsk, ale mój wcześniej upatrzony i oglądany przez jakmor przy okazji zakupu dla siebie - za co bardzo dziękuję został zadatkowany więc lipa.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×