Skocz do zawartości
Lukasz

Kupię pompę hamulcową tył F650GS ABS

Recommended Posts

na 90% (te 10 to interwencja boska >> sama się zreperuje ;) )

kupię pompę hamulcową tył do F650GS w wersji ABS (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy abs czy nie abs ;) )

obecna odmawia współpracy i leniwie pracuje >> mam wyciągnietą regulację na max i jest bardzo krótki skok tłoczka > było delikatne hamowanie a w chwili obecnej brak jakiegokolwiek oporu > nie wyciska tłoczka mimo układ odpowietrzony (bardzo mało płynu ucieka podczas pompowania)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozebrac. Zuzyte elementy wymienic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki alik :) rozebrana > wydaje mi się że korozja przyblokowała trochę tłoczek > czeka na wyczyszczenie > teraz przerwa na yerbe :ph34r:

budowa bardzo prosta.. co tam moglo sie zepsuc.. nic nie ciekło więc chyba gumka ok. sprezyna? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brudek. ?? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko wyczyszczone, złożone z powrotem i... może się sprężyna wyrobiła bo nie odbija mi pompka tłoczka aż do końca gdy puszcze hamulec... :/

niby coś tam pompka chlupie gdy naciska się dźwignie...chyba dodatkowo układ mi się zapowietrzył.. :/ pompowanie nic nie daje>nic nie leci... a przez dobre 40 min naciskalem hamulec odkrecalem odpowietrznik, zakrecałem, puszczalem hamulec itp...

wrrrr!

i tak z "kupie" robi sie "mechanika ogolna czyli lama pyta" ;) jakos ostatnio nie mam szczescia > za co sie nie wezme to... !#!#@

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakos ostatnio nie mam szczescia > za co sie nie wezme to... !#!#@

witaj w klubie :(

ja już 2 razy rozbierałem zacisk. Wymieniłem uszczelki tłoczka... i mam wrażenie, że dalej hamulec nie pracuje jak trzeba.

Teraz będę szedł z demontażem w okolice dźwigni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×