Skocz do zawartości
Pawel_779

GS 650 2004 po ślizgu w rowie

Recommended Posts

OK malowanko na gotowo 900zl, czacha 166zl, naprawa plastykow 120, czesci do zegarów 100, lusterko 85, kierunki 70 , akumulator 130,stelaż 250, olej, filtry,świece to już inna sprawa. Mam problem z lampą angielska podobno oślepia innych(taką kupiłem) a ja z oryginalnej mam tylko szkło. Nowa lampa okolo 700. Muszę zdecydować w tym tygodniu.

Edytowane przez Pawel_779

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK malowanko na gotowo 900zl, czacha 166zl, naprawa platykow 120, czesci do zegarów 100, lusterko 85, kierunki 70 , akumulator 130,stelaż 250, olej, filtry,świece to już inna sprawa. Mam problem z lampą angielska podobno oślepia innych(taką kupiłem) a ja z oryginalnej mam tylko szkło. Nowa lampa okolo 700. Muszę zdecydować w tym tygodniu.

Jakbyś napisał jeszcze mniejszymi lierkami to i tak ceny zostaną takie same... nie ma się co wstydzić! :-) :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, jak to koledzy widzą?

Pisz ładnie, jak wszyscy - już wiemy, że potrafisz i małymi i dużymi ;)

Ponowię prośbę - wrzuć koszty łączne ( jak chcesz oczywiście ) - czyli ile Cię kosztuje ten motek ze wszystkimi opłatami - kupiony, naprawiony, przywieziony, zarejestrowany ...... ( bez kasku i rękawiczek ) :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma problemu ;-)

Kupiony za 8k, rejestracja około 300(oplata za zaśw. o zwolnieniu z VAT, oplaty rejestracyne, tłumacz) dojdzie jeszcze OC. W sumie mniej więcej musiałem dorzucić 2k + opłaty. Do tego nie wiem co z lampą na razie założyliśmy angielską, - nowa około 700zl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×