Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie mam zamiar realizować projekt. Pomyślałem też że napis można zmienić na jakiś inny. Lub można coś dołożyć jeszcze czekam na pomysły. wykonałem specjalnie odgięcie i odsunięcie poprzeczki ponieważ jak będę miał TankBag może byś słabo z widocznością nawigacji. Plan realizacji obejmuje wykonanie ze stali zwykłej czarnej malowanej na kolor czarny proszkowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lissek, projekt very ładny :)

Rzeczywiście, jeśli ktos ma dużego tankbaga, to cokolwiek wystaje od otworów mocujących w stronę kierowcy, może to przeszkadzać podczas kręcenia kierownicą.

W drugą stronę też bym "nie przeginał". Cokolwiek za dużo wystaje do przodu, wnerwiająco utrudnia dostęp kluczyka. Zastanowiłbym się nad tak mocnym wyciąganiem blachy z napisem BMW F650..............

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elementy po malowaniu wybrałem jednak kolor zbliżony do koloru kierownicy.

ad68c5ef23f262b9gen.jpg

I po zmontowaniu.

286ac5e9d92c7174gen.jpg

Powiem że jest ok mam dojście do stacyjki, trochę gorzej z widocznością zegarów ale nie ma tragedii.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetnie wykonane. Pracujesz przy maszynie robiącej takie obróbki, czy masz takich znajomych :)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Icoo akurat mi się trafiło i mam dostęp do takich maszyn, jeśli chodzi o produkcie na większą skale to, kto wie, gdy by byli chętni to parę sztuk można było by wykonać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ile, kolego za ten bajer ?

Przecież napisałem, że odstąpię..... :)

Tyle, że Rasta był pierwszy ;) pisał na PW. Jakby co jesteś drugi w kolejce :)

286ac5e9d92c7174gen.jpg

No i pięknie to wyszło, ale brak dobrej widoczności zegarów, hmmm......

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra to czekam :( co robić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież napisałem, że odstąpię..... :)

Tyle, że Rasta był pierwszy ;) pisał na PW. Jakby co jesteś drugi w kolejce :)

[...]

No i pięknie to wyszło, ale brak dobrej widoczności zegarów, hmmm......

;D

Może wycięcie środka by pomogło na widoczność? Nie widzę tego póki co, ale być może... ;]

no dobra to czekam :( co robić

Czyli jest szansa, że na GS-a będzie pasować ;D (tak, nie mam pojęcia czym się różni od ST!)

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam do oddania za piwo jedną sztukę takiego uchwytu może ktoś jest zainteresowany.

10e73a73f31b3724gen.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam do oddania za piwo jedną sztukę takiego uchwytu może ktoś jest zainteresowany.

[...]

Coż więc dzień jak codzień ryzykuję :D

Poszło? ;>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja czekam a Aniś się wcina ?

Anka - Ty wiesz :)

Masz to jeszcze to odbiorę we Wrocku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elementy po malowaniu wybrałem jednak kolor zbliżony do koloru kierownicy.

ad68c5ef23f262b9gen.jpg

I po zmontowaniu.

286ac5e9d92c7174gen.jpg

Powiem że jest ok mam dojście do stacyjki, trochę gorzej z widocznością zegarów ale nie ma tragedii.

Lissek5 & Marycha- gratuluje!

Bardzo fajnie Wam to wyszło, fajnie to wygląda.

Świetna robota prawdę mówiąc!

Czytając posta za postem, doszedłem do wniosku, że głownymi problemami jest brak dostępu do stacyjki plus mała widoczność zegarów / przedniej szyby "pod" motocyklem.

Popatrzyłem na zdjęcia i pytanie, czy nie lepiej zrobić coś takiego jak Lissek5, jednakże odwracając to o 180 stopni (patrzcie rysunek, linie przerywane to linie "łamania").

3043733ce81df680m.jpg

Nie powinno się mieć wtyedy problemu ze stacyjką, nie będzie zasłaniać zegarów, a kabelki mogą iść jak chcą ;-).

Wygięcie blaszki spowoduje że będzie dodatkową półeczką właśnie na gniazdo zapalniczki.

Oczywiście powyższe jest może byłoby dobre dla tych co nie mają tankbagów.

Co Wy na to?

Lissek5 czy masz jeszcze wolną jedną taką półeczkę? Ja z chęcią bym przygarnął (najlepiej bez logo BMW oraz bez napisu ;) )

Przyczepności!

Bartek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

IMAG0992.jpg?gl=PL

O to chodzi? ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nie o to chodzi - to co podesłałeś, to projekt Marychy, gdzie wystaje ten uchwyt do góry, a ja w swoim poście pisałem o uchwycie Lisska5.

Ale oczywiście, jeśli Marycha ma wolną sztukę bez loga BMW ( z dziurą) to chętnie przyjmę po kosztach.

Pozdr.

B.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

Popatrzyłem na zdjęcia i pytanie, czy nie lepiej zrobić coś takiego jak Lissek5, jednakże odwracając to o 180 stopni (patrzcie rysunek, linie przerywane to linie "łamania").

3043733ce81df680m.jpg

Nie powinno się mieć wtyedy problemu ze stacyjką, nie będzie zasłaniać zegarów, a kabelki mogą iść jak chcą ;-).

Wygięcie blaszki spowoduje że będzie dodatkową półeczką właśnie na gniazdo zapalniczki.

Oczywiście powyższe jest może byłoby dobre dla tych co nie mają tankbagów.

[...]

Bartek

Rozwiń to, bo mi z tego właśnie uchwyt Marychy wychodzi ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwiń to, bo mi z tego właśnie uchwyt Marychy wychodzi ;]

Hej!

Patrz na fotkę i tam gdzie jest wtyk zaplniczki, może lepiej by było gdyby o 180 stopni odwrócić i lekko zgiąć by nie rysować plastików przy skręcie.

Oki wstawiam zdjęcia.

Zaznaczam, że prawa autorskie do uchwytu posiada Marycha i jak będzie chciał to fotki zostaną usunięte.

P1380086.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×