Skocz do zawartości
mac

zmiana koloru

Recommended Posts

Chciałbym zmienić kolor mojego moto z oryginalnego na żółty (taki ciemny żółty jakie występują gs-y w oryginale) ale nie znam numeru lakieru do dorobienia. Może ktoś dorabiał już do swojego i może służyć numerem z jakiejś palety ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mac>> orientowałeś się ile CIebie wyniesie całkowite przemalowanie moto? Nowy lakier jest w miarę wytrzymały na takich plastikach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli zrobi to dobry lakiernik trwałość będzie OK. Elementów do lakierowania nie ma wiele więc cena nie zabije. Oryginalne naklejki mogą być prawdziwym hamulcem tej zabawy.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mojego GS-a znajomy lakiernik pomalował za 1200 około, bo dokładnie nie pamiętam. W cenę wliczony był lakier poliuretanowy do plastików i oczywiście specjalne podkłady do plastików :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytaj post: Pimp my ride a później przeanalizuj czy na pewno chcesz malować sprzęta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytaj post: Pimp my ride a później przeanalizuj czy na pewno chcesz malować sprzęta

Za późno, ... już jest w trakcie malowania. Ale zajrzałem do w/w wątku i przy okazji dowiedziałem się że stałem się właścicielem czerwonego gs-a z czarnymi kołami :-P z tego wątku. Teraz będzie żółty z czarnymi kołami :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za późno, ... już jest w trakcie malowania. Ale zajrzałem do w/w wątku i przy okazji dowiedziałem się że stałem się właścicielem czerwonego gs-a z czarnymi kołami :-P z tego wątku. Teraz będzie żółty z czarnymi kołami :-D

Już jest żółty, wyszło super. Wstawiłbym foto ale nie wiem jak. :oops: :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już jest żółty, wyszło super. Wstawiłbym foto ale nie wiem jak. :oops: :-D

Ja pierd..... aleksandrę..........

Tu! czytaj!

http://f650gs.pl/topic/1427-wklejanie-zdjec-z-picassa/

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak , tylko nie mam i nie używam Picassy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak , tylko nie mam i nie używam Picassy .

Więc jak mam Ci pomóc? :-)

Może użyj fotosika, fotomaniaka, fejzbuka, czy innej maści zdjęciodajki ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musi to być Picasa.

Fotki możesz wrzucić na dowolny zewnętrzny serwer - a na forum tylko podajesz linki do pliku jpg [nie do strony!].

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...a na forum tylko podajesz linki do pliku jpg [nie do strony!].

...i podaj jaki jest faktyczny koszt takiego szalenstwa ;P

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak poważnie, załóż sobie konto na picassy, jest DARMOWE i wklejaj :-D nie bądź poznaniak :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szalenstwo = pelne przemalowanie ;D sa rozne informacje na ten temat > fajnie by bylo jakby podal ktos ile teraz za to zaplacil :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szalenstwo = pelne przemalowanie ;D sa rozne informacje na ten temat > fajnie by bylo jakby podal ktos ile teraz za to zaplacil :)

zapłaciłem 250 plnów. to koszt materiałów, prace przygotowawcze były moje i kolega (genialny lakiernik wziął symboliczną stówkę, właściwie nie chciał wogóle ale należy się coś za dobrą lakierniczą rękę), wypitego :beer: nie liczę , lakierowaliśmy u mnie w garażu . Świeci się jak p.j. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A od kiedy masz tego gs-a to nie jest ten z warszawy? Z czarnymi kołami znam 2, były mój, pierwowzór kupiony przez gościa z wawy i niedawno wystawiony ponownie i Vengosha. Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A od kiedy masz tego gs-a to nie jest ten z warszawy? Z czarnymi kołami znam 2, były mój, pierwowzór kupiony przez gościa z wawy i niedawno wystawiony ponownie i Vengosha. Tak z ciekawości pytam.

tak , to ten twój :-) . Teraz jest żółty , wygląda super . Właśnie wróciłem z garażu, dorabiam stelaże pod sakwy. ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×