Skocz do zawartości
GSuberalles

Sprzedam dużego GSa

Recommended Posts

Tak jak w temacie na sprzedaż jest R1100GS. Motocykl wyposażony jest w ABS. Z motocyklem idą również 3 kufry.

Poprzedni właściciel ubrał go w odbojnik, wzmocnienie skrzyni, termometr na półkę. Ja dorzuciłem podgrzewane manetki których niestety w standardzie nie miał oraz dodatkowe światła. Mam go od 3 lat. Na dzień dobry potrzebna była wymiana płytki halotronów oraz rotora (podobno częsta przypadłość tych modeli, zwłaszcza jeśli ktoś myję motocykl myjką- żeby było jasne ja nie mam takich pomysłów). Paradoksalnie dzięki tej usterce motocykl został gruntownie sprawdzony i od 3 lat służy mi bez najmniejszych problemów. W tamtym roku wymieniłem akumulator na żelowy i zmieniłem uszczelniacze przedniego zawieszenia. Na bieżąco wymieniałem wszystkie filtry i oleje oraz świece.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie walczę o umieszczenie :oops:. Nie wiem o co biega bo wrzucałem ogłoszenie nieco wcześniej i tam zdjęcia podpiąłem bez problemu ale zdechła mi strona i nie zdążyłem zapisać. Teraz system trzeszczy mi, że limit wykorzystałem.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakieś zdjecia?

Cena. rocznik ... ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

który rok, przebieg i jaka cena?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obsrałbym się ze szczęścia jak bym przytulił za niego tak ze 13 ale to raczej nierealne biorąc pod uwagę silną konkurencję na runku. Przebieg to 90 parę tysi dokładnie nie pamiętam, rok `95. Poprzedni właściciel dorzucił mi do niego dwie tony faktur i rachunków, ja aż tak skrupulatny nie jestem :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia musisz najpierw umieścić na zewnętrznym serwerze a później dopiero mozesz je tu podlinkować ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I z tym właśnie walczę.

Zainteresowanym zdjęcia prześlę na maila bo ni chu chu nie ogarniam tematu.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli możesz poczekać do czwartkowego popołudnia (chyba, że ogarnę smaczki wcześniej :P), to podeślij fotki, treść i podstawowe dane do kontaktu- wrzucę na swój serwer, w ogłoszeniówce ;)

market@enduro-tourer.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obsrałbym się ze szczęścia jak bym przytulił za niego tak ze 13

Dziwny pewnie byłby to widok, ale może ma ktoś wolne 13k i chciałby to zobaczyć :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sory za opóźnienia ale nie jestem w stanie poradzić sobie z przesyłaniem zdjęć. Z przeprowadzonych testów wynika, że maile dochodzą bez załączników lub nie dochodzą wcale. Początkowo obwiniałem zapchaną skrzynkę ale sprawdziłem i wszystko gra. Nie wiem co jest bo nawet zdjęcia minimalnego rozmiaru nie przechodzą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spr. przez przegladarke internetowa a nie program pocztowy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...s-M3343552.html

Ze zdjęciami lepszej jakości jakoś nie mogłem sobie poradzić więc wrzucam link do portalu ogłoszeniowego.

W razie pytań walić śmiało jak w dym, co wiem to powiem a czego nie wiem to wymyślę ;).

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się dziwisz - my to jak rodzina ;)

Przyznam szczerze, że odpuściłem sobie ogłoszenia na forum bo nie było najmniejszego odzewu więc uznałem, że nikogo sprzęt nie interesuje. Na otomoto dałem taką cenę na dwa dni przed końcem bo mnie mocno sytuacja przypiliła. Maszyna na którą polowałem już poszła do ludzi więc i cena wraca do poprzedniego poziomu. NO CHYBA ŻE KTOŚ Z FORUM WEŹMIE JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST TO TE 10 JEST REALNE.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak w temacie na sprzedaż jest R1100GS. Motocykl wyposażony jest w ABS. Z motocyklem idą również 3 kufry.

Poprzedni właściciel ubrał go w odbojnik, wzmocnienie skrzyni, termometr na półkę. Ja dorzuciłem podgrzewane manetki których niestety w standardzie nie miał oraz dodatkowe światła. Mam go od 3 lat. Na dzień dobry potrzebna była wymiana płytki halotronów oraz rotora (podobno częsta przypadłość tych modeli, zwłaszcza jeśli ktoś myję motocykl myjką- żeby było jasne ja nie mam takich pomysłów). Paradoksalnie dzięki tej usterce motocykl został gruntownie sprawdzony i od 3 lat służy mi bez najmniejszych problemów. W tamtym roku wymieniłem akumulator na żelowy i zmieniłem uszczelniacze przedniego zawieszenia. Na bieżąco wymieniałem wszystkie filtry i oleje oraz świece.

Możesz jaśniej o tej przypadłości? jakie są objawy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z przyczyn prawnych i obyczajowo/społecznych nie bardzo mogę i chce pisać o tej sprawie na publicznym forum- to nie jest żart ani wykręt. W dziale "zamierzam kupić moto..." opisałem to co mogłem bez szczegółów których chce uniknąć. Gwoli jasności mój motocykl tego typu hecy jest już pozbawiony i prawdopodobnie nic takiego już mu się nie zdarzy, bo ten tysiak wydany potraktowałem jako krótki kurs obsługi BMW R 1100 GS. W dużym skrócie- w brew pozorom motocykle BMW serii R są cholernie wrażliwe na niewłaściwe traktowanie zarówno przez serwis jak i przez przez użytkownika. Jak chcesz to dzwoń albo na PV powiem więcej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś Komir był u Staśka - dzisiaj ja wracam od Staśka .... o co chodzi ..... ???

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś Komir był u Staśka - dzisiaj ja wracam od Staśka .... o co chodzi ..... ???

Zaglądnij na PV napisałem o co mi chodziło dokładnie. Tutaj w sposób nazbyt skomplikowany próbowałem wyjaśnić, że motocykl jest w pełni sprawny- chyba nie wyszło za dobrze :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Interesują mnie tylko przypadki "kliniczne" - Twój jest "ogarnięty" - więc dla Ciebie dobrze, a ja muszę sobie poczekać - i tak jest dobrze !!! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UP

Lekka korekta oczekiwań. Za 11 pójdzie bez żalu bo kasa mocno bardzo potrzebna.

P.S. Jeśli ktoś boi się mrozów, deszczy itp za niewielką opłatą mogę przewieść motocykl na przyczepce.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl stoi nadal i czeka na nowego właściciela. Jako, że kasa mnie pili a poważnych ofert kupna nie było rozważę każdą rozsądną propozycję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl stoi nadal i czeka na nowego właściciela. Jako, że kasa mnie pili a poważnych ofert kupna nie było rozważę każdą rozsądną propozycję.

siemka , jestem zainteresowany , napisz mi na prova co nie dziala i co bylo naprawiane , jakie są bolączki , ubezp do kiedy oraz przegląd , tomasz.rawski@prosper.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×