Skocz do zawartości
Logan

Nowy portal dla motocyklistów, mojego autorstwa

Recommended Posts

Możecie, choć uprzedzam, że nie mam siły i czasu, by coś teraz zmienić. Może zimą, ale do obrony dyplomu będę tylko dodawać zawartość i ewentualnie dodawać drobne funkcjonalności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek, Mguzzi, Vengosh, aktywowałem Wasze konta ręcznie, nie musicie już klikać linku aktywacyjnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a kiedy włączysz tą stronę:?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem ;) O godzinie 00:00 w nocy z wtorku na środę ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan zycze powodzenia - biorac pod uwage konkurencje majaca ten sam target moze byc ciezko. Grunt zebys trafil z unikalna wartoscia dodana ... czy sie uda to zycie zweryfikuje i zobaczymy za rok-dwa, a potem 5 lat :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Luc, ale do tej pory nie widziałem ani jednej strony, która ma to, co planuję zawrzeć w jednym z działów :D Po premierze wszystko się rozstrzygnie ;) Nie zamierzam konkurować z forami, motogenem, motocykllem, czy innym- w planie mam uzupełnienie ogromnej dziury, którą zostawiają ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra skoro mam pozwolenie, to jedna sprawa

dla mnie motor to hobby, przyjemność, dlatego takich tematów szukam na portalach tematycznych, dlatego dziwi mnie post z apelem dla ofiary wypadku, okraszony zdjęciem.

Oczywiście trzeba pomóc, ja bym zrobił to na oddzielnej domenie, z ewentualnym linkiem z portalu.

A tak budujemy skojarzenie (kotwicę) przykre tematy = http://www.enduro-tourer.pl/

Edytowane przez artex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra skoro mam pozwolenie, to jedna sprawa

dla mnie motor to hobby, przyjemność, dlatego takich tematów szukam na portalach tematycznych, dlatego dziwi mnie post z apelem dla ofiary wypadku, okraszony zdjęciem.

Oczywiście trzeba pomóc, ja bym zrobił to na oddzielnej domenie, z ewentualnym linkiem do portalu.

A tak budujemy skojarzenie (kotwicę) przykre tematy = http://www.enduro-tourer.pl/

Dzięki. W takim razie przeniosę to na inny portal. a co z ogłoszeniami kradzieżowymi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. W takim razie przeniosę to na inny portal. a co z ogłoszeniami kradzieżowymi?

No to już ma mniejszy współczynnik przykrości, jednakże zastanawiam się po co?

Jeżeli to może naprawdę pomoc to wydzieliłbym to w formę oddzielnego specjalistycznego serwisu i zrobił to porządnie.

Co jest do wszystkiego jest do niczego ja bym szedł w opcje specjalizacji i szukania nisz, czyli tego co nie ma innych portalach, lub jest, ale możemy zrobić to lepiej.

3mam kciuki i będę stałym czytelnikiem!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz dzięki ;) Byleby wypaliło ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×