Skocz do zawartości
Marcin

Kolejny raz o 'lane splitting'

Recommended Posts

u nas chyba całe pokolenie musi wymrzeć żeby był otak jak na filmiku we Francji, a nie wiem czy i to pomoże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy artykuł, do Francji nam jeszcze sporo brakuje, aczkolwiek jestem pełen optymizmu i nadziei, że będzie tak jak w Paryżu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dobrze, ze w koncu mowi sie glosno o naszych prawach :) jednakze czytajac komentazre do artykulow az sie wlos na glowie jezy :-o . To, co wygaduja niektorzy ludzie to sie normalnie w glowie nie miesci! Kolo, ktory "dla zabawy" zajezdza motocykliscie droge przy 120 km/h chcac go chyba dla zabawy zabic powinien zostac zlapany i wyeliminowany ze spoleczenstwa, jako niebezpieczny morderca! Nie mam dla nich litosc i :x .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas od pokoleń jest tak, że jak ja mam 100 owiecek, a sąsiad 1 owieckę, to moje 99 musi paść, żeby było równo.

Po drogach jeździ mnóstwo sąsiadów (kierujących tirami, osobówkami, busami, koparkami, motorkami itd...) w których drzemie jakaś zawiść - taka chęć pośmiania się z ludzkiego nieszczęścia przy jednoczesnym podniesieniu własnych morali...

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że swoimi głupimi (chujaszczykowymi) zagrywkami mogą komuś zrobić krzywdę....

A po co??

Czy nie warto przepuścić tego co się tak wyrywa... Niech jedzie przynajmniej nie będzie wkur... Nie można się zatrzymać, kiedy autobus włącza się do ruchu?? Nie można puścić tego motocyklisty, któremu w upalny dzień jest gorąco, a nawet gdyby mu nie było to nie można??

Można tylko znowu wniosek jest prosty... Myślący człowiek przytaknie bo tak robi, a głupi nawet nie wie co ja teraz napisałem...

I w sumie po co pisałem??

Bo lubie sobie czasami coś napisać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty Marcin... Jak kolejny raz to po co zakładasz nowy temat?? ;)

Nie umialem znaleźć tamtego :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszkę się wgłębiłem w temat i dalej nie wiem czy można wyprzedzać samochody w korku środkiem czy nie jak to wyglada prawnie na 100% na dzień dzisiejszy??Chodzi mi o to żeby nie b yło potem problemów z odszkodowaniem itd:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żeby mieć 100% pewność sugeruję omijać jedynie samochody STOJĄCE w korku, jeśli ruszają zatrzymać się i jechać równo z nimi

KPRD dopuszcza wyprzedzanie z prawej strony jedynie na skrzyżowaniu, natomiast odnośnie omijania strona nie jest nigdzie określona

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×