Skocz do zawartości
vapaus

nie swieca sie kontrolki ,nie pali

Recommended Posts

(BMW 650 f gs 28000 )mam nadzieje ze ktos podpowie ,najpierw wymienilem akumulator bo byl juz chyba rozladowany teraz gdy podlanczam nowy strasznie cos brzeczy przez chwilke tam gdzie jest predkosciomiesz wyswietlaja sie kilometry po chwili gasna ,tylko zegarek dziala :( czy urwal sie jakis kabel? ,bezpieczniki pod siedzeniem ok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

że brzęczy to normalne. Przykręć klemy i zobaczy czy się odezwie. Spr. kable przy główce ramy - pękają chętnie z czasem i są źródłem różnych elektrycznych problemów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na 90% problem przy klemach, miałem kiedyś to samo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mi się wydaje,że problemem są klemy,a dokładniej " słaby styk " Wyczyść dobrze klemy,dokręć.Tak jak wyżej zostało napisane,chwilowe brzęczenie jest normalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki za rady udalo sie, zrobilem klemy jak nalezy i szukalem po kablach zaczelem zrywac izolacje od wiazki ktora wychodzi ze stacykji i znalazlem !!! jest tam szary ,szary z niebieskim paskiem ,zielony i czerowny ktory byl URWANY 4 cm od stacyjki kabel szedl po luku , czy ktos z was odkrecal stacyjke ? dziwnymi srubami jest ona skrecona

Edytowane przez vapaus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkręcasz tylko styki 2 śrubki na płaski wkrętak lub krzyżowy nie pamiętam dokładnie, są od dołu stacyjki. Całej stacyjki nie trzeba wyjmować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to u mnie wyglądało :drinkbeer:

i po odkręceniu od stacyjki widać kostkę

548293_199792043480587_1211530240_n.jpg

293278_199791563480635_4449620_n.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×