Skocz do zawartości
Przem.ek

Kierunek przód lewy f650gs

Recommended Posts

Cześć,

Sprawdź sobie w intercars po roczniku i tak dalej.

Na fotach wygladają jak oryginały, najlepiej zadzwonić.

http://sklep.intercars.com.pl/

Jeszcze tu są

http://www.ebay.de/itm/2x-Original-BMW-F650gs-Dakar-Blinker-komplett-gelb-/320979898269?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item4abbe48f9d

Edytowane przez Kornel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Boxer Parts

http://www.boxer-parts.eu/kierunkowskaz_f650gs_dakar_cs_pt_lp,285,1798.html

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha , to też ściemniacze , sprzedają tylni jako przedni , rozmawiałem z nimi . Różnica jest taka że przedni jest na gumie - elastyczny , a tylni sztywny plastikowy .

Oj chyba niekoniecznie, z tego co wiem i pamiętam to są takie same (jeśli chodzi o materiał z jakiego sa wykonane) jedyna różnica jest pomiędzy lewymi i prawymi, bo u dołu posiadają "dziurkę" do spuszczenia ew. wody która dostanie się do środka...

P.S. ........a ta wymiana to po tej kąpieli? ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj chyba niekoniecznie, z tego co wiem i pamiętam to są takie same (jeśli chodzi o materiał z jakiego sa wykonane) jedyna różnica jest pomiędzy lewymi i prawymi, bo u dołu posiadają "dziurkę" do spuszczenia ew. wody która dostanie się do środka...

P.S. ........a ta wymiana to po tej kąpieli? ;-)

Jakiej kąpieli ;) ? O czymś nie wiem ? Islandia uszkodziła mi kierunek i jeżdżę poklejony taśmą na gada ....

Co do niekoniecznie to absolutnie się nie zgodzę , masz motor pod ręką że jesteś taki pewien , bo ja mam i wiem że są kompletnie inne te kierunki , zakład?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiej kąpieli ;) ? O czymś nie wiem ? Islandia uszkodziła mi kierunek i jeżdżę poklejony taśmą na gada ....

Co do niekoniecznie to absolutnie się nie zgodzę , masz motor pod ręką że jesteś taki pewien , bo ja mam i wiem że są kompletnie inne te kierunki , zakład?

Przem.ek peace ;-) nie napinaj się tak :roll:

Kierunków innych (różnych) nie widziałem, a kilka wymieniałem.. swego czasu... fakt motoru pod ręką nie mam ;-) a na zakłady to juz mnie nie stać :-) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przem.ek peace ;-) nie napinaj się tak :roll:

Kierunków innych (różnych) nie widziałem, a kilka wymieniałem.. swego czasu... fakt motoru pod ręką nie mam ;-) a na zakłady to juz mnie nie stać :-) :beer:

Absolutnie się nie napinam , ale myślałem że może założysz się o grubą kasę bo akurat jestem w potrzebie ;) Kierunki są inne , tak dla informacji , przednie elastyczne mocowane śrubą od środka , tylnie sztywne - mocowane z zewnątrz inbusem amen .

To ma ktoś taki czy nie ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a u kogo kupowałeś i za ile? Podasz linka?

Nie ma się czym chwalić , jak się po czasie zorientowałem to baba(tak baba) chciała za używany więcej niż nowy w boxer-parts kosztuje . Nie polecam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak - ja mam z tyłu lewy elastyczny (którego chcę się pozbyć bo wszystkie pozostałe mam nieelastyczne), który jak się przyjrzałem ma dziurkę z góry - czyli de facto jest to przedni lewy na to wychodzi.

Co jak co nie mogę się go pozbyć póki nie załatwię zamiennika.

Tak, że jakbyś przypadkiem znalazł dla mnie tylni lewy sztywny to mogę się zamienić ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemku, elastyczne są z touratecha (i odpowiednio kosztują, ok 200 zł za komplet), te w standardzie są sztywne jak nie powiem co i nie powiem gdzie :lol:. Widocznie poprzedni właściciel Twojego moto zainwestował w TT.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemku, elastyczne są z touratecha (i odpowiednio kosztują, ok 200 zł za komplet), te w standardzie są sztywne jak nie powiem co i nie powiem gdzie :lol:. Widocznie poprzedni właściciel Twojego moto zainwestował w TT.

Hmm , wiesz że chyba masz rację , zrobiłem risercz i faktycznie TT takowe sprzedaje a oryg. chyba są sztywne , nie mam innego gs-a pod ręką ale wierzę . Także podkulam ogon i zwracam honor kolegom :)

Ale jest pozytywna strona :

http://www.boxer-par...10,285,877.html

Wyglądają identycznie jak moje , już wcześniej je znalazłem ale koleś stwierdził że nie będą pasowały , dlatego nie pracuje w Touratechu ;) Myślę że to są dokładnie te kierunki , co wy na to ?

Edytowane przez Przem.ek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za tę cenę bym nie ryzykował i kupił na 100% pasujące z TT. Nie ma symbolu naszych motków w opisie z boku :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za tę cenę bym nie ryzykował i kupił na 100% pasujące z TT. Nie ma symbolu naszych motków w opisie z boku :-(

Kto nie ryzykuje ten nie ma :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To daj znać jak już dojdą czy pasują ku dobru ogółu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystkie cztery mam łatane maggajwerowo-trytkowymi metodami, ostatnio nawet myślałem na motobajzlu sobie zafundować: były podobne, mniejsze, elastyczne po 15zł za szt !! pasowały by, spełniały role i nawet dobrze wyglądały... niejeden by rzekł lepiej niż oryginały... co trzeci by rzekł że nawet duuuużo lepiej... ale jak sobie pomyślałem że mi się potem mają poniszczyć... to olałem temat :P

...najciężej mają Ci co, z nie wiadomych przyczyn, muszą być tak strasznie wierni marce BMW :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystkie cztery mam łatane maggajwerowo-trytkowymi metodami, ostatnio nawet myślałem na motobajzlu sobie zafundować: były podobne, mniejsze, elastyczne po 15zł za szt !! pasowały by, spełniały role i nawet dobrze wyglądały... niejeden by rzekł lepiej niż oryginały... co trzeci by rzekł że nawet duuuużo lepiej... ale jak sobie pomyślałem że mi się potem mają poniszczyć... to olałem temat :P

...najciężej mają Ci co, z nie wiadomych przyczyn, muszą być tak strasznie wierni marce BMW :lol:

Nie wiem kto jest wierny marce i jakiej , ale ja wolę mieć cały kierunek niż z taśmy na gada i nie uważam tego za przesadną dbałość . Gdybym nie używał moto zgodnie z przeznaczeniem nigdy bym go nie urwał co za tym idzie nie potrzebował . Nie do końca kumam Twoje rozumowanie , znaczy się mam przyczepić kierunek od zaporożca za 3zł bo zamiennik oryginału to lans i zbyteczny wydatek ? Wszystko można naprawiać na trytytki , tylko po co ?

Jak to mówią , jedni wolą pomarańcze , inni jak im nogi śmierdzą ;)

Edytowane przez Przem.ek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oh jakie zaraz nerwy :twisted: zamiennik oryginału nie uważam za lans, bo właśnie Ci taki poleciłem (no może zrobiłem to nieco niedosłownie) , a taśma i trytki to moja osobista "estetyka", do tego w żadnym wypadku nikogo nie namawiam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra , niestety nie sprawdzę czy kierunki pasują czy nie bo Boxer-parts dało ciała . Zamawiam towar , płacę , a po tygodniu okazuje się że zamówienie jest anulowane , bez słowa , ch.. nie firma . Twierdzą że przyszły sztywne zamiast elastycznych i gumowych już nie będzie . Także szukam dalej ale panom z B-p dziękuję za współpracę ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×