Skocz do zawartości
TAGDB

Sprzedam G650 GS 2011r

Recommended Posts

Nadeszla ta chwila a więc sprzedam Jak w temacie ....

Motocykl posiada :

Hanbary,podgrzewane manatki,alarm,osłona silnika, kufry 3 szt. gmole ,obniżone zawieszenie, 10 000 km stan techniczny idealny , kupiony u Pawelca.

wyceniony został na 24000 zł jeżeli nie sprzedam w ciagu 3 tyg to idzie jako rozliczenie za'gs 800 mam zamontowana nawigację zumo 550 z dozywotnia aktualizacja map jak się dogadamy to mogę ja tez sprzedać .

Wiecej info pod nr 601 77 66 93 tylko proszę nie atakujcie mnie po 24

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.....no to się najeździłaś :shock: :-D ,czegoś zabrakło ????

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zabrakło ... Mocy :) nie nadązalam za Bawarka a teraz jak wymienię na 800 to chociaż "zapach" spalin poczuje :)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup Gustawa - tańszy, a Bawarkę dogania :twisted:

(a ja wezmę osiemsetę od Pawelca ;))

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest jeszcze kwestia kierownika/kierowniczki :P Moje F650 potrafiło w mieście nie odstawać od ścigów, ale to świadczy o tych, co te ścigo dosiadali. Na prostej oglądałem blachy. 1-2 winkle i byłem z powrotem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan święte słowa dlatego mam cicha nadzieje ze chociaż mocą nadrobie i to jeszcze na dluuugiej prostej:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może od razu kupując szukaj tego, no... Boss Hoss się to zowie :D

Oczywiście jeżeli taki sam jeździec trafi się na 100KM i 50KM, to ten drugi nie ma szans, a z tego, co czytuję, to Bawarka wykorzystuje te swoje 85 kucy, jak się tylko da? ;)

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan na 3 kółkach to ja problemu nie mam tym bardziej ze doświadczenie już posiadam:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku,

nie chodzi o to, żeby dogonić Bawarkę, tylko żeby ją gonić :D

Aaaaa.... - to może wypada zapytać Bawarkę czy nie będzie kupować czegoś nowego - po co kupować nowy motor jak i tak nie będzie można znowu jej dogonić :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaaa.... - to może wypada zapytać Bawarkę czy nie będzie kupować czegoś nowego - po co kupować nowy motor jak i tak nie będzie można znowu jej dogonić :D

Jarku przecież wiesz, że się ciągle zastanawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marta,

nie myśl tyle bo myśliwą zostaniesz :D

To Ty nie wiesz, że uprawnienia mam już od 2ch lat! Za rok robię selekcjonera. W sejfie kilka dobrych sztuk posiadam

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalnie strach się bać. I do tych biednych zajączków, bażantów i kaczuszek (nie licząc sarenek) walisz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzików, lisów...

Dlatego nie każdy ma odwagę, chęć i siłę by mnie dogonić... ;)

Edytowane przez Bawarka
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bawarka a ja kiedyś za dzieciaka na nagonki chodziłam i z ogonow zajecy robiliśmy breloczki :) schodzily ja ciepłe bułeczki:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to teraz wiem co mnie tak do Ciebie ciągnie :) Ty strzelasz a ja będę dźwigać zdobycze

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sądząc po aktywności forumowiczów w moim temacie nie chcę nikogo faworyzować ;-)

wystawiłam sprzęt na allegro i będzie sprawieldliwie kto pierwszy wbije "kup teraz " ten bedzie miał pieknego koziołka w swoim garażu :-D

http://allegro.pl/bmw-g650gs-stan-tech-bdb-tylko-10-000-km-obnizony-i2638233040.html

Edytowane przez TAGDB
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Informuje ze sprzet został sprzedany :)

A można wiedzieć kto teraz nie dogoni Bawarki ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszedł do Pana co prowadzi naukę jazdy .... Troszkę mnie to zdziwiło ze kupił taki motocykl dla początkujących

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszedł do Pana co prowadzi naukę jazdy .... Troszkę mnie to zdziwiło ze kupił taki motocykl dla początkujących

Pewnie dla siebie, aby mu kursanci nie uciekali ;) - trochę mi się przypominają moje relacje z instruktorem, ale to prehistoria :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No kurdesz, ja taki sam nabyłem, bo jest idealny dla początkujących (może trochę inaczej ;) Lata nisko i powoli, to jak wprawianie się do pierwszego laszowania na poczciwym Bocianie :), jak kierownik czegoś nie spierniczy, to jedzie sam :D

Czyli kufry poszły...

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×