Skocz do zawartości
Fellow

BMW F650GS :/

Recommended Posts

Hej - troszkę mnie nie było - ale synal mi się urodził - i też dlatego czas się rozstać ze sprzętem na jakieś 2 lata bo auto rodzinne czas kupić :)

Do sprzedaży moje cacuszko jak niżej - przewidziany rabat dla forumowiczów a jakże:

http://tablica.pl/of...e;promoted;r:;s:

Dodatkowe info to:

Moto jest przekładką i w rzeczywistości nie jest to rocznik 2001 a coś po 2004 a co za tym idzie ma np:

- wszytskie nowe plastiki

- silnik 2 spark

- ładną przeźroczystą lampe z przodu (bez żadnych wytłoczeń)

Zaraz po zakupie (2 lata temu) miałem na nim ślizg na piachu (a konkretnie osoba której dałem się przejechać pierwszy i ostatni raz komuś dając dotknąć ten motocykl) wchodząc w ostry zakręt. Uszkodzenia były śmieszne i zaraz przywrócono moto do użytkowania (padł przedni błotnik - jest nowy teraz, oraz wygiął się podnóżek kierowcy (również jest nowy).

Motocykl polecam bo włożyłem w niego napradę sporo pracy i nowych części żeby mieć frajdę (części nowe wypisałem w ogłoszeniu a dodatkowo motor miał malowaną ramę i silnik).

Daję gwarancje na moto - nie ma żadnych ukrytych wad - oczywiście w ramach rozsądku bo motor nie jest z 2012 roku :)

Nie mam nic do ukrycia jak ktoś chce bardziej szczegółowe fotki to dajcie cynk.

Pozdr Fellow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale wypolerowałeś tłumiki ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale wypolerowałeś tłumiki ;-)

Hahha... :) - tłumiki były polerowane 2 lata temu - POWAŻNIE :) - a sposób na nie wziąłem właśnie z tego forum :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może trzeba odwołać ustawkę sobotnią , to zmieni decyzję na AKTUALNE :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamykamy decyzja podjęta - PRZEPRASZAM WSZYSTKICH a w szczególności BENA :oD

Tak się nakręciłem po naszym spotkaniu że w nocy spać nie mogłem - hahha... już bym pojeździł. KURDE ale EXTRA.

A AAnis77 - jeszcze mi podsuneła pomysł żeby przez zime zgodnie z wytycznymi na forum sobie samemu wyregulować tłoczek - więc i robic co będzie - Boszzsze życie jest piekne - - - > dzięki ANIS ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o jakim tłoczku tu mowa ?? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fellow Ty uważaj na słowa, bo zaraz będzie "tak się nakręciłem" "tłoczku" :lol: . a chodzi tylko o pomiar i regulacje zaworow! i powiedziałam że jest tutorial do tego :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem trzeba było się nieźle naszukać żeby coś z kategorii "EROTICO" znaleźć w moim poście.

Jednakże udało się - dlatego:

a) PRZEPRASZAM - oczywiście chodziło o pomiar i regulacje zaworów w motocyklu marki BMW - takie ujęcie tematu chyba pozwala mi uniknąć bycia pozwanym za stręczycielstwo i mobing :cool:

B) Specjalna nagroda dla Centrino za czujność i poprawność polityczną - nagrodą jest... klej do wody

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×