Skocz do zawartości
enlil

Witam z Krakowa

Recommended Posts

Witajcie,

Jestem z Krakowa.

Prawo jazdy na motor mam od 12 lat, ale jak do tej pory jeździłem tylko samochodem. Przyszedł czas na pierwszy motor. Szukam trwałego i w miarę oszczędnego sprzęta więc już od jakiegoś czasu rozglądam się za BMW F650 oraz F650gs. Tak trafiłem na ten forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzę, że prężnie działacie :)

Wystarczyło napisać pierwszy post, a rampus już udzielił kilka istotnych wskazówek przy wyborze moto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Szukaj maszyny. Będziemy jeździć. I jeździć. I jeździć. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro tak się witamy, to ostatnio już kilka razy widziałem w Krakowie ładną granatową eFkę i przez chwilę się zastanawiałem czy nie jest to ktoś z forum? Naprawdę piękna sztuka.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W krakowie to najładniejszy jest Gustaw ;-) ale nie jest granatowy ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzę, że prężnie działacie :)

Wystarczyło napisać pierwszy post, a rampus już udzielił kilka istotnych wskazówek przy wyborze moto.

aaa, bo widzisz, jak ktoś zachowuje kolejność i pierwsze kroki kieruje do "Przywitalni", to zobowiązuje ;-)

Skoro tak się witamy, to ostatnio już kilka razy widziałem w Krakowie ładną granatową eFkę i przez chwilę się zastanawiałem czy nie jest to ktoś z forum? Naprawdę piękna sztuka.

jeżeli widziałeś jakiegoś motonga, to z reguły wpisujemy to w: "Kogo nosiło po mieście" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer, dopiero poznaje reguły gry. Dzięki za wskazówkę. Nie wiedziałem, że jest osobny wątek :) Ostatni raz pozwolę sobie na offtop tutaj.

Doodek, kilka tygodni temu widziałem srebrnego GSa, wyjeżdżającego z M1, z jeźdźcem w czarnej kurtce i pasem odblaskowymi (pas i ramię). Czy jeździec zasiadał Gustawa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek, kilka tygodni temu widziałem srebrnego GSa, wyjeżdżającego z M1, z jeźdźcem w czarnej kurtce i pasem odblaskowymi (pas i ramię). Czy jeździec zasiadał Gustawa?

Hmm, M1 to zupełnie nie moje okolice i nie byłam tam od bardzo długiego czasu. Opis jakby się zgadzał, bo jeżdżę w czarnym stroju (z pomarańczowymi paseczkami) i odblaskowych "szelkach"... no i Gustaw srebrny... ale to chyba nie ja...

Sobowtór? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, M1 to zupełnie nie moje okolice i nie byłam tam od bardzo długiego czasu. Opis jakby się zgadzał, bo jeżdżę w czarnym stroju (z pomarańczowymi paseczkami) i odblaskowych "szelkach"... no i Gustaw srebrny... ale to chyba nie ja...

Sobowtór? ;)

kto wie :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×