Skocz do zawartości
darek8312

kilka pytań zanim kupie 650 GS

Recommended Posts

troszkę źle mnie zrozumieliście z tym w ciemno. Pewnie ze trzeba jechać obejrzeć i w ogóle dobrze się zastanowić. Na allegro nie ma prezentów i nie kupi się jakoś specjalnie niewiadomo jakiej okazji .

tak jak kolega Nokian 66 zauważył mi tez wydaje się ważne żeby miał ABS bo to jest bezpieczeństwo i grzane manetki bo lubię ciepełko J .

Drobną kosmetykę tez mogę sobie zrobić we własnym zakresie . Ogólnie musze powiedzieć ze za bardzo się chyba podpalam i za krotko szukam. po obserwuje jeszcze trochę rynek w końcu jest już po sezonie i te GS-y nie znikają jak świeże bułeczki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, masz całą zimę na szukanie. Coś na pewno się znajdzie. A napalać się nie można.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwłaszcza, że ABS w motku to naprawdę przydatna rzecz, a ten angol go nie posiada. Ja też szukam, ale z racji tego, że moto użytkuje praktycznie cały rok, ten system jest u mnie priorytetem. Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponowałbym kontynuować ten wątek w nowościach z otomoto... dawajcie tam linki i będziemy szukać... wad ukrytych :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ten motorek z ogłoszenia

http://tablica.pl/oferta/bmw-f650-gs-bardzo-zadbana-2002r-duzo-dodatkow-CID5-ID1FPs9.html#f97d63a6;r:;s:

ma ABS grzane manetki kufry nawigacje tak jak w opisie przebieg 50 tys podobno oryginalny .

pojawił się na naszym forum w nowościach z allegro ktoś tam zauważył ze jest bardzo wysoki .

poprzedni właściciel wymienił oryginalny łącznik amortyzatora z tylnim wahaczem na łącznik od dakara co go troszkę podniosło ale dołożył oryginalny łącznik wiec pewnie powrócę do oryginału

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to fajnie :) gratulacje. Czyli teraz lać wachę i jeździć. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, wreszcie pojawiła się na tematycznym forum jakaś eFka :) bo coraz więcej odmieńców u nas :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ten motorek z ogłoszenia

http://tablica.pl/of...#f97d63a6;r:;s:

ma ABS grzane manetki kufry nawigacje tak jak w opisie przebieg 50 tys podobno oryginalny .

pojawił się na naszym forum w nowościach z allegro ktoś tam zauważył ze jest bardzo wysoki .

poprzedni właściciel wymienił oryginalny łącznik amortyzatora z tylnim wahaczem na łącznik od dakara co go troszkę podniosło ale dołożył oryginalny łącznik wiec pewnie powrócę do oryginału

No i kupił;) Miejmy nadzieję że kolega zda relację z wyprawy i pochwali się nowym nabytkiem na naszym forum;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj pożyczyłem kombinezon i zamierzam jutro troszkę obiechac nowy nabytek postaram się zrobić jakieś fotki to wrzucę na forum dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto wyglądana zadbany, radochy z jazdy :)!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje!

poprzedni właściciel wymienił oryginalny łącznik amortyzatora z tylnim wahaczem na łącznik od dakara co go troszkę podniosło ale dołożył oryginalny łącznik wiec pewnie powrócę do oryginału

Nie wymieniaj, tak fajnie wygląda! :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobna kombinacja "kości amortyzatora" była w moim żółtku, a jak go zakupiłem, to był lejdisowy :) Jazda na tej kombinacji zawieszenia była bardzo dobra, polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje! :) Też mnie zainteresował ten egzemplarz, ale po kilku wypadach po "igły" obiecałem sobie, że nie jadę dalej niż 100km od domu. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×