Skocz do zawartości
Tomasz

Witam z okolic Sandomierza!! :)

Recommended Posts

Do St Woli mam około 50 km ;)

Wreszcie ktoś z moich stron :beer: Powitać :-P

Witamy!

Teoretycznie ja tez jestem, a raczej bylem z Waszych stron i zarowno do Stalowej jak i Sandomierza mialem opracowane off-owe dojazdy za lebka na motorynce, a potem simsonie. Bez karty sie smigalo :cool:

Tarnobrzeg sie klania.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pracuję w Tarnobrzegu :)

Gdzie? Jesli moge zapytac. W przyszlym roku zjezdzamy z wizyta to mus sie spotkac na jasne pelne w TBG lub Sandomingo ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie? Jesli moge zapytac. W przyszlym roku zjezdzamy z wizyta to mus sie spotkac na jasne pelne w TBG lub Sandomingo ;-)

W Tarnobrzegu w Karabeli jako prac admin :) Ok nie ma sprawy w tbglub w Sando ale dopiero za rok ? ;) Piwo sie zepsuje :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Tarnobrzegu w Karabeli jako prac admin :) Ok nie ma sprawy w tbglub w Sando ale dopiero za rok ? ;) Piwo sie zepsuje :D

O, firme znam. Mialem nawet kolege, ktory tam pracowal, ale to bylo jakies X lat temu. (Rzymskie X) ;-)

A wyjazd za rok dopiero wiec jesli masz zamiar sie juz zaopatrzyc w piwo to kupuj pasteryzowane :beer: .

A z zaproszenia do Sando chetnie skorzystamy. Bylismy tam rok temu w marcu i mojej lepszej polowie strasznie sie podobalo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staszów to moje miasto powiatowe(mieszkam na granicy dwóch powiatów: staszowskiego i sandomierskiego) ;) Mus się spotkać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×